Oshee 10 KM

Kolejne narodowe święto biegania za nami! W niedzielę 26 kwietnia, na ulicach Warszawy – na trasach biegu na 10 km i maratonu – walczyło ponad 20 tysięcy biegaczy, a wśród nich 6 zawodników SO!COFFEE RUNNING TEAM.

Bieg panów na królewskim dystansie wygrał Etiopczyk Lemi Berhanu z czasem 2:07:57. Najlepszy z Polaków był Henryk Szost, który został mistrzem Polski z czasem 2:10:11.

W biegu na 10 km nie mogło zabraknąć oczywiście naszych reprezentantów. Poniżej z dumą prezentujemy wyniki  zawodników. Szczególne gratulacje należą się najmłodszemu członkowi SO!COFFEE RUNNING TEAM, jedenastomiesięcznemu  Filipowi Truszkowskiemu, który trasę pokonał w wózku. 🙂