SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram


POLSKIE ELIMINACJE DO MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW BARISTÓW SO! COFFEE JUŻ ZA NAMI!

Dodany 27 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI, ZESPÓŁ SO! COFFEE

W środowych eliminacjach wzięło udział 15 baristów SO! COFFEE z całej Polski, przez cały dzień bariści rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: przygotowanie latte art., prezentowanie ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur.

W jury zasiedli: Agnieszka Rojewska, która jest wielokrotną mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Świata Latte Art 2016 w Szanghaju, Dominika Szostak – zwyciężczyni 9 edycji Olimpiady Kawy, Charlotte Delmas – International Brand Manager oraz Marek Otłowski, który jest Koordynatorem Kreatywnym odpowiedzialnym m.in. za przygotowanie receptur do menu SO! COFFEE.

Wspólnie z nami o finał w Paryżu walczyli:

Obecni na miejscu bariści wykazali się niezwykłym talentem i to, co wyszło spod ich rąk zaskoczyło samych oceniających! Eliminacje przebiegały w radosnej, choć też stresującej atmosferze – stworzenie przepisu na autorską kawę to jednak nie lada wyzwanie!

Po burzliwych naradach, udało się wyłonić finalistów, którzy pod okiem Agnieszki Rojewskiej będą szkolić się podczas warsztatów Master Barista. Dodatkowo, zwycięzcy konkursu – Anna Łuniewska  i Artur Świtlak zmierzą się z pozostałymi baristami z całej Europy na wielkim finale Międzynarodowych Zawodów Baristów SO! COFFEE w Paryżu już w czerwcu! Zwycięzca zawodów międzynarodowych otrzyma nagrody w postaci: weekendu dla dwóch osób w jednym z miast Europy oraz wprowadzenie własnego produktu kampanii promocyjnej w kawiarniach SO! COFFEE w całej Europie!

I miejsce zajęła Anna Łuniewska (Galeria Motków) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

II miejsce Artur Świtlak (Złote Tarasy, II piętro) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

III miejsce Magda Nowakowska (Częstochowa) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską.

Wszystkim uczestnikom pięknie gratulujemy! Poziom, który reprezentowali nasi bariści jest niezwykle wysoki, co pozwala wierzyć, że nasi reprezentanci wrócą z Paryża z kolejną wygraną!

Dodaj komentarz

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Berry Good Coffee