SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Dookoła nas jest wiele fajnych miejsc, o których wcześniej mogłeś nie słyszeć. Dlatego co miesiąc zabieramy ze sobą aparat, aby pokazać Ci, gdzie się udać, by ciekawie spędzić i poznać swoją okolicę… oczywiście z kawą w dłoni.Izrael – niesamowity tygiel kulturowy

Dodany 25 stycznia 2017 w dziale FAJNE MIEJSCA

Czas na spełnienie kolejnego podróżniczego marzenia – wyjazd do Izraela. Oczekiwanie na lot na Lotnisku im. Fryderyka Chopina jak zawsze umilał nam kubek pysznej kawy i kawałek ciasta. Nim się obejrzeliśmy, trzeba było udać się do samolotu…

 Wysoka Kultura i Nauka

Dodany 8 grudnia 2016 w dziale AKTUALNOŚCI, FAJNE MIEJSCA

Od 3 grudnia 2016 r. wizyta w kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to nie tylko okazja do napicia się pysznej kawy. To także niesamowity widok na Warszawę oraz szereg nadchodzących wydarzeń kulturalnych. W tym celu stworzyliśmy we wnętrzach kawiarni Strefę artystyczną SO! COFFEE – z hasłem przewodnim „Wysoka Kultura i Nauka”.

3  Nowy Jork – chcemy wrócić, jak najszybciej!

Dodany 10 listopada 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA

Screenshot_2016-11-10-09-51-24-1New York, New York… śpiewał Frank Sinatra. W końcu i nam trafiła się okazja do odwiedzenia Big Apple – stolicy mody, finansów, kultury, a co najważniejsze – miasta, w którym nie można sobie wyobrazić życia bez kawy.

W podróż wyruszyliśmy bezpośrednio do NYC z Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie oczekiwanie na 8-godzinny lot umiliła nam wizyta w SO! COFFEE.

 CO WARTO ZOBACZYĆ W SAN DIEGO?

Dodany 23 sierpnia 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA

PicMonkey Collage

San Diego. Serce Kalifornii. Ósme co do wielkości miasto w USA i piąte w rankingu najbogatszych aglomeracji. Tyle ze statystyk. Teraz czas na prawdziwą przygodę. 🙂  Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić miasto, z którego pochodzą Cameron Diaz i Robert Duvall.

 Od pracy do pasji

Dodany 22 lipca 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA, ZESPÓŁ SO! COFFEE

DSC_0352-2
Ania związana jest z SO! COFFEE od samego początku. W samej kawowej branży jest już dziesięć lat. Ma niesamowitą ilość energii i… pasji do kawy. Pozytywnym nastawieniem i z zawsze uśmiechniętą twarzą od czterech lat wita Gości SO! COFFEE w kawiarni w warszawskiej Galerii Mokotów. Ania jest inspiracją dla wielu osób – nigdy się nie poddaje, a produkty, które oferuje swoim Gościom, muszą być na najwyższym poziomie. Właścicielka i jednocześnie baristka SO! COFFEE zaserwuje Wam niesamowite kawy ozdobione latte art oraz przepyszne jedzenie – w wersji słodkiej jak i tej wytrawnej.  Poznań z SO! COFFEE

Dodany 3 czerwca 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA

SONY DSC

Kilka dni temu otworzyliśmy kolejną kawiarnię SO! COFFEE w Poznaniu. W centrum handlowym Poznań City Center. Odwiedziliśmy ją w miniony weekend, robiąc jednocześnie przystanek w drodze powrotnej do Warszawy.  CO ROBIĆ W GÓRACH GDY PADA DESZCZ?

Dodany 30 września 2015 w dziale FAJNE MIEJSCA

12083682_10207999342128235_603589584_n

Czwartek, jesienny, słoneczny dzień w Warszawie. Wolne dni zaplanowane. Na podróż Tiramisu Latte. Jedziemy w Tatry! Co zrobić, gdy pogoda w górach nie rozpieszcza jak ta, w stolicy? Mamy dla Ciebie propozycję!

 DWA DNI W SIENIE

Dodany 21 sierpnia 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, FAJNE MIEJSCA

11925940_10207712281271893_735436700_n

Siena jest jednym z tych miast, w których bez problemu można znaleźć swoje wyjątkowe miejsce – wspominane z nostalgią, do którego chce się wracać. Bo oprócz wyjątkowych zabytków, magicznych uliczek i słonecznej pogody, napijecie się tam kawy, której smak jest ciężko odnaleźć w innej części świata. Zobaczcie gdzie warto się udać, by zobaczyć to, co w Sienie najpiękniejsze.

 POBUDKA W RAJU

Dodany 18 czerwca 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, FAJNE MIEJSCA

1

Jest takie miejsce, od którego dzieli nas 16.5 godziny lotu ( przy pomyślnych wiatrach), 7 godzin transferu i ciężar zmęczenia porównywalny do najcięższej pracy. Jest jednak takie miejsce, w którym po tym wszystkim budzisz się i myślisz „jestem w raju”…

 CZESKA PRAGA

Dodany 8 maja 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, FAJNE MIEJSCA

a

W niewielu miastach europejskich na tak małej powierzchni zgromadzono tak wiele historii, pięknej architektury i kultury jak w Pradze. Co do zaoferowania ma stolica naszych sąsiadów? Przekonaj się sam!