SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Zawsze świeże, zawsze na miejscu. Zawsze o niepowtarzalnych smakach, które splatają w sobie nowoczesność i tradycję. Robimy je w dwóch naszych fabrykach – we Wrocławiu i Warszawie, a ich przygotowaniu towarzyszy pasja i chęć uczestniczenia w wielu miłych momentach. Nasze lody przygotowujemy ze świeżych i naturalnych składników. Często też wprowadzamy do oferty nowe smaki. Gdy już raz ich spróbujesz, nie będziesz chciał jeść innych.Dzień Dziecka w SO! COFFEE!

Dodany 1 czerwca 2016 w dziale AKTUALNOŚCI, LODY W SO! COFFEE

sc_3105v3

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzisiaj wszystkie DZIECI – te małe jak i duże, na pyszne lody!  DESERY LODOWE, KTÓRYM SIĘ NIE ODMAWIA

Dodany 9 października 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, LODY W SO! COFFEE

1

Nie ma nic bardziej mylnego, niż przekonanie, że lody powinniśmy jeść jedynie latem. Skoro tak bardzo je lubimy, to po co mamy odmawiać sobie tej przyjemności podczas trzech pozostałych pór roku? Jesień to też dobry czas na spędzenie chwili przyjemności przy zimnym deserze.

 SEZON RELAKSU

Dodany 21 maja 2014 w dziale AKTUALNOŚCI, LODY W SO! COFFEE

nowa kampania

Pogoda za oknem i data w kalendarzu to najlepszy znak, że czas oficjalnie zacząć Sezon relaksu! Co kryje się po tym? NOWOŚCI, które zrelaksują nawet najbardziej zapracowanych.