SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Poznaj osoby, które tworzą SO! COFFEE. Szalone, poukładane, tak jak Ty.. kochające kawęPOLSKIE ELIMINACJE DO MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW BARISTÓW SO! COFFEE JUŻ ZA NAMI!

Dodany 27 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI, ZESPÓŁ SO! COFFEE

W środowych eliminacjach wzięło udział 15 baristów SO! COFFEE z całej Polski, przez cały dzień bariści rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: przygotowanie latte art., prezentowanie ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur.

W jury zasiedli: Agnieszka Rojewska, która jest wielokrotną mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Świata Latte Art 2016 w Szanghaju, Dominika Szostak – zwyciężczyni 9 edycji Olimpiady Kawy, Charlotte Delmas – International Brand Manager oraz Marek Otłowski, który jest Koordynatorem Kreatywnym odpowiedzialnym m.in. za przygotowanie receptur do menu SO! COFFEE.

Wspólnie z nami o finał w Paryżu walczyli:

Obecni na miejscu bariści wykazali się niezwykłym talentem i to, co wyszło spod ich rąk zaskoczyło samych oceniających! Eliminacje przebiegały w radosnej, choć też stresującej atmosferze – stworzenie przepisu na autorską kawę to jednak nie lada wyzwanie!

Po burzliwych naradach, udało się wyłonić finalistów, którzy pod okiem Agnieszki Rojewskiej będą szkolić się podczas warsztatów Master Barista. Dodatkowo, zwycięzcy konkursu – Anna Łuniewska  i Artur Świtlak zmierzą się z pozostałymi baristami z całej Europy na wielkim finale Międzynarodowych Zawodów Baristów SO! COFFEE w Paryżu już w czerwcu! Zwycięzca zawodów międzynarodowych otrzyma nagrody w postaci: weekendu dla dwóch osób w jednym z miast Europy oraz wprowadzenie własnego produktu kampanii promocyjnej w kawiarniach SO! COFFEE w całej Europie!

I miejsce zajęła Anna Łuniewska (Galeria Motków) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

II miejsce Artur Świtlak (Złote Tarasy, II piętro) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

III miejsce Magda Nowakowska (Częstochowa) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską.

Wszystkim uczestnikom pięknie gratulujemy! Poziom, który reprezentowali nasi bariści jest niezwykle wysoki, co pozwala wierzyć, że nasi reprezentanci wrócą z Paryża z kolejną wygraną!Z kawą znamy się już od baaaardzo dawna…

Dodany 20 kwietnia 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Marta pracuje w SO! COFFEE już parę lat – spotkacie ją w warszawskim Annopol Factory 🙂 Jeśli traficie na Martę, otrzymacie od niej super smaczną kawę z dawką pozytywnej energii 🙂  Nie umiem żyć bez mojej pracy!

Dodany 24 lutego 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Izę możecie spotkać w Factory Annopol, gdzie prowadzi kawiarnię SO! COFFEE. Już po pierwszym spotkaniu Izy stwierdzicie, że nie tylko przygotowuje dla Was przepyszną kawę, ale także obdarza uśmiechem i masą pozytywnej energii 🙂

 Andriy – kawowy artysta

Dodany 9 stycznia 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Andriy jest baristą w niedawno otwartej kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jeśli chcecie zobaczyć panoramę Warszawy i napić się świetnej kawy z oryginalnymi wzorami na naszej latte, koniecznie wpadnijcie na zmianę Andriya!bbl  W przyszłości na pewno będę mieszkała w Japonii.

Dodany 24 listopada 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Milenę możecie spotkać w warszawskiej kawiarni SO! COFFEE. Nie dość, że jest przemiłą osobą, to profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem przygotowuje pyszne kawy i herbaty. Nie potrafi wyobrazić sobie życia bez kultury Japonii i kawy. Nie może się doczekać, swojej pierwszej wizyty w japońskiej kawiarni… A będzie miała ona miejsce już w marcu! 🙂

milenaaaaa  Ambitna Joasia

Dodany 5 sierpnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

DSC_0428-2

Asia to przemiła dziewczyna, która z SO! COFFEE związana jest już cztery lata. Teraz obejmuje stanowisko kierownika zmiany. Lubi swoją pracę tak, że mimo skończonych jednych studiów, a za chwilę rozpoczynających się kolejnych, ani myśli o zmianie miejsca. Uwielbia swoje zajęcie – a najbardziej zabawę z latte. Ukończyła profesjonalny kurs baristyczny i robi śliczne wzorki na kawie. Jej ulubiony to serca – w różnej formie 🙂  Od pracy do pasji

Dodany 22 lipca 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA, ZESPÓŁ SO! COFFEE

DSC_0352-2
Ania związana jest z SO! COFFEE od samego początku. W samej kawowej branży jest już dziesięć lat. Ma niesamowitą ilość energii i… pasji do kawy. Pozytywnym nastawieniem i z zawsze uśmiechniętą twarzą od czterech lat wita Gości SO! COFFEE w kawiarni w warszawskiej Galerii Mokotów. Ania jest inspiracją dla wielu osób – nigdy się nie poddaje, a produkty, które oferuje swoim Gościom, muszą być na najwyższym poziomie. Właścicielka i jednocześnie baristka SO! COFFEE zaserwuje Wam niesamowite kawy ozdobione latte art oraz przepyszne jedzenie – w wersji słodkiej jak i tej wytrawnej.  Poznaj Justynę!

Dodany 13 kwietnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

1

Justyna jest managerem kawiarni w kieleckiej Koronie. Bardzo lubi swoją pracę i wiąże z nią przyszłość. Nie wyobraża sobie dnia bez kawy oraz uśmiechu!

 ROCKOWA LILIA Z KUBKIEM KAWY

Dodany 4 kwietnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

WP_20160212_13_02_25_Pro (2)

Lilia jest managerem kawiarni SO! COFFEE w Koszalinie. Kawa to nie tylko jej praca, ale również pasja! O swoich zainteresowaniach i planach opowiedziała nam w krótkim wywiadzie. Uzupełniła również kwestionariusz, w którym zdradza m.in. bez czego nie potrafi żyć i co dodaje jej energii!  WINGS FOR LIFE WORLD RUN W WYDANIU SO!COFFEE RUNNING TEAM!

Dodany 5 maja 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, ZESPÓŁ SO! COFFEE

image008

Druga edycja globalnego biegu o wyjątkowej formule przeszła do historii! To jedyne zawody, w których nie ma tradycyjnej linii mety, a dystans pokonany przez zawodnika wyznacza samochód pościgowy. Jak w takiej formule poradził sobie zespół SO!COFFEE RUNNING TEAM? Sprawdź!