SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Poznaj osoby, które tworzą SO! COFFEE. Szalone, poukładane, tak jak Ty.. kochające kawęZ kawą znamy się już od baaaardzo dawna…

Dodany 20 kwietnia 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Marta pracuje w SO! COFFEE już parę lat – spotkacie ją w warszawskim Annopol Factory 🙂 Jeśli traficie na Martę, otrzymacie od niej super smaczną kawę z dawką pozytywnej energii 🙂  Nie umiem żyć bez mojej pracy!

Dodany 24 lutego 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Izę możecie spotkać w Factory Annopol, gdzie prowadzi kawiarnię SO! COFFEE. Już po pierwszym spotkaniu Izy stwierdzicie, że nie tylko przygotowuje dla Was przepyszną kawę, ale także obdarza uśmiechem i masą pozytywnej energii 🙂

 Andriy – kawowy artysta

Dodany 9 stycznia 2017 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Andriy jest baristą w niedawno otwartej kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jeśli chcecie zobaczyć panoramę Warszawy i napić się świetnej kawy z oryginalnymi wzorami na naszej latte, koniecznie wpadnijcie na zmianę Andriya!bbl  W przyszłości na pewno będę mieszkała w Japonii.

Dodany 24 listopada 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

Milenę możecie spotkać w warszawskiej kawiarni SO! COFFEE. Nie dość, że jest przemiłą osobą, to profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem przygotowuje pyszne kawy i herbaty. Nie potrafi wyobrazić sobie życia bez kultury Japonii i kawy. Nie może się doczekać, swojej pierwszej wizyty w japońskiej kawiarni… A będzie miała ona miejsce już w marcu! 🙂

milenaaaaa  Ambitna Joasia

Dodany 5 sierpnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

DSC_0428-2

Asia to przemiła dziewczyna, która z SO! COFFEE związana jest już cztery lata. Teraz obejmuje stanowisko kierownika zmiany. Lubi swoją pracę tak, że mimo skończonych jednych studiów, a za chwilę rozpoczynających się kolejnych, ani myśli o zmianie miejsca. Uwielbia swoje zajęcie – a najbardziej zabawę z latte. Ukończyła profesjonalny kurs baristyczny i robi śliczne wzorki na kawie. Jej ulubiony to serca – w różnej formie 🙂  Od pracy do pasji

Dodany 22 lipca 2016 w dziale FAJNE MIEJSCA, ZESPÓŁ SO! COFFEE

DSC_0352-2
Ania związana jest z SO! COFFEE od samego początku. W samej kawowej branży jest już dziesięć lat. Ma niesamowitą ilość energii i… pasji do kawy. Pozytywnym nastawieniem i z zawsze uśmiechniętą twarzą od czterech lat wita Gości SO! COFFEE w kawiarni w warszawskiej Galerii Mokotów. Ania jest inspiracją dla wielu osób – nigdy się nie poddaje, a produkty, które oferuje swoim Gościom, muszą być na najwyższym poziomie. Właścicielka i jednocześnie baristka SO! COFFEE zaserwuje Wam niesamowite kawy ozdobione latte art oraz przepyszne jedzenie – w wersji słodkiej jak i tej wytrawnej.  Poznaj Justynę!

Dodany 13 kwietnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

1

Justyna jest managerem kawiarni w kieleckiej Koronie. Bardzo lubi swoją pracę i wiąże z nią przyszłość. Nie wyobraża sobie dnia bez kawy oraz uśmiechu!

 ROCKOWA LILIA Z KUBKIEM KAWY

Dodany 4 kwietnia 2016 w dziale ZESPÓŁ SO! COFFEE

WP_20160212_13_02_25_Pro (2)

Lilia jest managerem kawiarni SO! COFFEE w Koszalinie. Kawa to nie tylko jej praca, ale również pasja! O swoich zainteresowaniach i planach opowiedziała nam w krótkim wywiadzie. Uzupełniła również kwestionariusz, w którym zdradza m.in. bez czego nie potrafi żyć i co dodaje jej energii!  WINGS FOR LIFE WORLD RUN W WYDANIU SO!COFFEE RUNNING TEAM!

Dodany 5 maja 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, ZESPÓŁ SO! COFFEE

image008

Druga edycja globalnego biegu o wyjątkowej formule przeszła do historii! To jedyne zawody, w których nie ma tradycyjnej linii mety, a dystans pokonany przez zawodnika wyznacza samochód pościgowy. Jak w takiej formule poradził sobie zespół SO!COFFEE RUNNING TEAM? Sprawdź!

 ORLEN WARSAW MARATHON POKONANY!

Dodany 28 kwietnia 2015 w dziale AKTUALNOŚCI, KAWA I PASJE, ZESPÓŁ SO! COFFEE

Oshee 10 KM

Kolejne narodowe święto biegania za nami! W niedzielę 26 kwietnia, na ulicach Warszawy – na trasach biegu na 10 km i maratonu – walczyło ponad 20 tysięcy biegaczy, a wśród nich 6 zawodników SO!COFFEE RUNNING TEAM.