SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Dlaczego warto odwiedzić SO!COFFEE? Tutaj dowiesz się więcej o naszych nowych produktach i wydarzeniach, w których bierzemy udział.



Godziny otwarcia podczas Świąt Wielkanocnych

Dodany 13 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Zobaczcie, w których miejscach i w jakich godzinach będziemy na Was czekać podczas Świąt Wielkanocnych.

 



Olimpiady Kawy® 2017

Dodany 10 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Dominika Szostak pracuje z nami od roku, jej największą pasją jest kawa, co udowodniła podczas 9. edycji Olimpiady Kawy®. W dniach 5-6 kwietnia swoimi umiejętnościami zachwyciła jurorów i zwyciężyła podczas zmagań baristów na Olimpiadzie Kawy®.  Dla Dominiki parzenie kawy jest czymś więcej niż tylko pracą, bo jak sama mówi w przygotowanie napoju wkłada całe swoje serce.

 



MIĘDZYNARODOWE ZAWODY BARISTÓW SO! COFFEE

Dodany 3 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Już niebawem, 26 kwietnia, bariści SO! COFFEE z całego kraju będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami podczas przygotowywania latte art oraz prezentowania ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur 🙂 W drugiej połowie maja dwóch reprezentantów z Polski zawalczy o zwycięstwo w Paryżu.

 



Przepyszna wiosna w SO! COFFEE

Dodany 16 marca 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

 



Znacie Pasaż „Wiecha”? Czas na wystawę!

Dodany 19 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Tysiące warszawiaków i turystów mijają codziennie Pasaż „Wiecha” przy ul. Marszałkowskiej. To właśnie naprzeciwko tego miejsca, w SO! COFFEE na XXX piętrze Pałacu i Kultury, znajdziecie wystawę poświęconą Stefanowi „Wiechowi” Wiecheckiemu. Zapraszamy do 16 lutego!

 



Godziny otwarcia SO! COFFEE 06.01.2017

Dodany 5 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Zobaczcie kiedy i w jakich kawiarniach SO! COFFEE napijecie się kawy 6 stycznia 2017 roku.

blog  



Działo się w grudniu!

Dodany 4 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Grudzień w SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki obfitował w szereg wydarzeń kulturalnych, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach cyklu Wysoka Kultura i Nauka, 6 grudnia spotkaliśmy się na czytaniu bajek przez Mikołaja, 10 grudnia odwiedzającym naszą kawiarnię czas umilała utalentowana skrzypaczka. Ostatni tydzień grudnia to dwa nowe wydarzenia z naszego cyklu – zobaczcie jakie!

wysoka  



Święta o zapachu kawy

Dodany 15 grudnia 2016 w dziale AKTUALNOŚCI

Święta za pasem, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent, który zadowoli każdego smakosza kawy? A może chcesz zrobić sobie samemu niepodziankę? 🙂 SO! COFFEE pomyślało o kawoholikach!

razem

 



Wysoka Kultura i Nauka

Dodany 8 grudnia 2016 w dziale AKTUALNOŚCI, FAJNE MIEJSCA

Od 3 grudnia 2016 r. wizyta w kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to nie tylko okazja do napicia się pysznej kawy. To także niesamowity widok na Warszawę oraz szereg nadchodzących wydarzeń kulturalnych. W tym celu stworzyliśmy we wnętrzach kawiarni Strefę artystyczną SO! COFFEE – z hasłem przewodnim „Wysoka Kultura i Nauka”.

3  



SŁODKA ZIMA W SO! COFFEE <3

Dodany 29 listopada 2016 w dziale AKTUALNOŚCI

 

blog

Zima w SO! COFFEE zapowiada się naprawdę pysznie, szczególnie dla łasuchów zakochanych w słodkich smakach. Kawowymi gwiazdami nadchodzącej pory roku będą latte ciasteczkowa oraz latte czekoladowa z rozgrzewającą nutą pikantnej papryczki chili.