SO SOCIAL
Facebook Youtube Instagram

Dlaczego warto odwiedzić SO!COFFEE? Tutaj dowiesz się więcej o naszych nowych produktach i wydarzeniach, w których bierzemy udział.Z Magdaleną Witkiewicz na kawie – spotkanie literackie w SO! COFFEE

Dodany 26 maja 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Kawa i książka w SO! COFFEE idą w parze. 13 maja w naszej kawiarni w Łódź Port Ikea gościliśmy pisarkę, Magdalenę Witkiewicz. Łodzianie chętnie przybyli na spotkanie w związku z jej najnowszą powieścią – „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.  To książka, która ma charakter niezwykle lokalny – część jej akcji toczy się właśnie na Rudzie Pabianickiej.

 Godziny otwarcia w majówkę

Dodany 28 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Podczas weekendu majowego możecie nas odwiedzić w wybranych kawiarniach. Sprawdźcie, które i w jakich godzinach pracują! 🙂

 POLSKIE ELIMINACJE DO MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW BARISTÓW SO! COFFEE JUŻ ZA NAMI!

Dodany 27 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI, ZESPÓŁ SO! COFFEE

W środowych eliminacjach wzięło udział 15 baristów SO! COFFEE z całej Polski, przez cały dzień bariści rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: przygotowanie latte art., prezentowanie ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur.

W jury zasiedli: Agnieszka Rojewska, która jest wielokrotną mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Świata Latte Art 2016 w Szanghaju, Dominika Szostak – zwyciężczyni 9 edycji Olimpiady Kawy, Charlotte Delmas – International Brand Manager oraz Marek Otłowski, który jest Koordynatorem Kreatywnym odpowiedzialnym m.in. za przygotowanie receptur do menu SO! COFFEE.

Wspólnie z nami o finał w Paryżu walczyli:

Obecni na miejscu bariści wykazali się niezwykłym talentem i to, co wyszło spod ich rąk zaskoczyło samych oceniających! Eliminacje przebiegały w radosnej, choć też stresującej atmosferze – stworzenie przepisu na autorską kawę to jednak nie lada wyzwanie!

Po burzliwych naradach, udało się wyłonić finalistów, którzy pod okiem Agnieszki Rojewskiej będą szkolić się podczas warsztatów Master Barista. Dodatkowo, zwycięzcy konkursu – Anna Łuniewska  i Artur Świtlak zmierzą się z pozostałymi baristami z całej Europy na wielkim finale Międzynarodowych Zawodów Baristów SO! COFFEE w Paryżu już w czerwcu! Zwycięzca zawodów międzynarodowych otrzyma nagrody w postaci: weekendu dla dwóch osób w jednym z miast Europy oraz wprowadzenie własnego produktu kampanii promocyjnej w kawiarniach SO! COFFEE w całej Europie!

I miejsce zajęła Anna Łuniewska (Galeria Motków) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

II miejsce Artur Świtlak (Złote Tarasy, II piętro) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską, wyjazd na wielki finał do Paryża.

III miejsce Magda Nowakowska (Częstochowa) – warsztaty Master Barista z Agnieszką Rojewską.

Wszystkim uczestnikom pięknie gratulujemy! Poziom, który reprezentowali nasi bariści jest niezwykle wysoki, co pozwala wierzyć, że nasi reprezentanci wrócą z Paryża z kolejną wygraną!Godziny otwarcia podczas Świąt Wielkanocnych

Dodany 13 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Zobaczcie, w których miejscach i w jakich godzinach będziemy na Was czekać podczas Świąt Wielkanocnych.

 Olimpiady Kawy® 2017

Dodany 10 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Dominika Szostak pracuje z nami od roku, jej największą pasją jest kawa, co udowodniła podczas 9. edycji Olimpiady Kawy®. W dniach 5-6 kwietnia swoimi umiejętnościami zachwyciła jurorów i zwyciężyła podczas zmagań baristów na Olimpiadzie Kawy®.  Dla Dominiki parzenie kawy jest czymś więcej niż tylko pracą, bo jak sama mówi w przygotowanie napoju wkłada całe swoje serce.

 MIĘDZYNARODOWE ZAWODY BARISTÓW SO! COFFEE

Dodany 3 kwietnia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Już niebawem, 26 kwietnia, bariści SO! COFFEE z całego kraju będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami podczas przygotowywania latte art oraz prezentowania ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur 🙂 W drugiej połowie maja dwóch reprezentantów z Polski zawalczy o zwycięstwo w Paryżu.

 Przepyszna wiosna w SO! COFFEE

Dodany 16 marca 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

 Znacie Pasaż „Wiecha”? Czas na wystawę!

Dodany 19 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Tysiące warszawiaków i turystów mijają codziennie Pasaż „Wiecha” przy ul. Marszałkowskiej. To właśnie naprzeciwko tego miejsca, w SO! COFFEE na XXX piętrze Pałacu i Kultury, znajdziecie wystawę poświęconą Stefanowi „Wiechowi” Wiecheckiemu. Zapraszamy do 16 lutego!

 Godziny otwarcia SO! COFFEE 06.01.2017

Dodany 5 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Zobaczcie kiedy i w jakich kawiarniach SO! COFFEE napijecie się kawy 6 stycznia 2017 roku.

blog  Działo się w grudniu!

Dodany 4 stycznia 2017 w dziale AKTUALNOŚCI

Grudzień w SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki obfitował w szereg wydarzeń kulturalnych, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach cyklu Wysoka Kultura i Nauka, 6 grudnia spotkaliśmy się na czytaniu bajek przez Mikołaja, 10 grudnia odwiedzającym naszą kawiarnię czas umilała utalentowana skrzypaczka. Ostatni tydzień grudnia to dwa nowe wydarzenia z naszego cyklu – zobaczcie jakie!

wysoka