image003

10-ta, jubileuszowa edycja Półmaratonu Warszawskiego za nami. Bieg ten zapisał się jako najliczniejszy w historii polskiego biegania. Sprawdź jak podczas tych zawodów spisał się SO!COFFEE RUNNING TEAM!
W tym roku linię mety przekroczyła rekordowa liczba 12 958 zawodników z 43 krajów.  Rekordowy był również doping tysięcy kibiców i wolontariuszy na trasie zawodów.

Zwyciężył Limo Kiprop z czasem 1 godzina i 52 sekundy. Drugie miejsce zajął John Lotiang (25 sekund straty), a trzecie – Boniface Kongin (minuta 18 sekund straty).

Oczywiście nie mogło zabraknąć również reprezentantów SO! COFFEE RUNNING TEAM, którzy osiągnęli po raz kolejny bardzo dobre wyniki, a najlepszym zawodnikiem z drużyny okazał się Arek, który metę przekroczył w czasie 1:34:35.

TAB

A już niebawem, 12 kwietnia 2015, w jednym z największych maratonów w Europie (39. Marathon de Paris), barwy SO!COFFEE RUNNING TEAM spośród 40 tys. uczestników będzie reprezentować Magdalena Nowocin, za którą bardzo mocno trzymamy kciuki!

 

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.