SO! COFFEE to miejsce wytchnienia i relaksu – z miłą atmosferą, oryginalnym wystrojem i bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

coffee-img-1

Witaj

w SO! COFFEE

Czy uwielbiasz kawę tak jak my? Świeże soki? Pyszne ciasta? Wypiekane na miejscu gofry, lody, kanapki i jogurty? Jeśli tak, wpadnij do nas koniecznie. Zostaniemy przyjaciółmi.

Mamy z dziećmi, młodzi zakochani, seniorzy z gazetą i menedżerowie przed prezentacją. Jesteśmy dla wszystkich. Jesteśmy dla Ciebie.

Kawa

Nasza kawa ma trzy sekrety.

Pierwszym są ziarna. Kawa w SO! COFFEE to specjalnie skomponowana mieszanka wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki z azjatycką Robustą.

Właśnie kawa pochodząca z tych upraw nadaje mieszance czekoladowego posmaku. Obecność Robusty gwarantuje doskonały efekt jedwabistej cremy.

Drugim sekretem jest proces palenia ziaren. Nasza metoda zapewnia idealną konsystencję oraz odpowiedni poziom kwasowości, wydobywa też najprzyjemniejsze aromaty cytrusowe.

Trzecim sekretem jest uczucie. Bo kawa to nasza miłość i pasja. Dlatego zachwyca każdego, kto choć raz próbował naszego espresso czy latte.

Zapraszamy!

Soki

Jake są nasze soki?

Po pierwsze, wszystkie soki w SO! COFFEE są świeżo wyciskane.

To znaczy, że są maksymalnie naturalne, bogate w witaminy i minerały, wolne od sztucznych składników i konserwantów.

Po drugie, nasze soki są pomysłowe i ekscytujące, oparte na autorskich recepturach. Wymyślamy wciąż nowe smaki, szukając oryginalnych i pobudzających połączeń owoców i warzyw.

W naszym menu znajdziesz stałe pozycje – najlepsze soko-przeboje.

Ale lubimy być kreatywni, więc zawsze możesz trafić na nowość.

Zrób prezent swojemu zdrowiu, samopoczuciu i urodzie. Wpadaj do nas na sok przez cały rok.

Zapraszamy!

Herbata

Jaką herbatę lubisz najbardziej?

My uwielbiamy herbaty o szlachetnych, wyrazistych smakach. Herbaty z charakterem. I takie podajemy w SO! COFFEE.

W stałym menu mamy przez cały rok linię wyjątkowych herbat. Każda z nich powstała z myślą o innych gustach i potrzebach. Mamy herbaty, które relaksują, i herbaty, które pobudzają. Czarne, zielone, owocowe. Gorące na zimę i mrożone na lato.

Oprócz stałej linii herbat z każdym sezonem tworzymy propozycje, które doskonale pasują do pory roku – oryginalne mieszanki smakowe, według naszych własnych receptur. Znajdziesz w nich aromaty soczystych owoców, nutę imbiru czy przełamujący mocniejsze smaki miód.

Dla każdego mamy coś herbacianego.

Zapraszamy!

Lody

Z naszej miłości do lodów narodziła się cała paleta smaków. W ofercie posiadamy ich aż 30. I wciąż wymyślamy nowe.

Wszystkie powstają w naszej manufakturze w Warszawie.

Mamy lody tradycyjne tworzone na bazie mleka, śmietany, cukru, np. z dodatkiem czekolady czy ręcznie krojonych bakalii, lody jogurtowe ze świeżego jogurtu naturalnego, sorbety na bazie wody i świeżych owoców, zarówno typowych dla polskiego klimatu (jak choćby truskawki), jak i dla rejonów egzotycznych (jak np. mango).

Wpadnij – solo, z przyjaciółmi, z dziećmi.
Zapraszamy!