DSC_0044

Kasia to kobieta wprost z serialu – „żadnej pracy się nie boi”. Pracuje na 3 etaty – po pierwsze jako Mama, po drugie jako koordynator naszych działań operacyjnych po 3… jako biegaczka. 🙂 Nigdy nie chorowała, ale wraz z nadejściem jej największego skarbu – córki Lenki, zaczęła przyciągać wszystko to, co czasami uniemożliwia jej pełną sprawność. Dlatego też biega, by skutecznie uciec przed całą zarazą. W wolnych chwilach delektuje się kawą, a kiedy delektować się nie może, to wspiera się nią przy uzupełnianiu energii i mocy przerobowej. Poznajcie Kasię!

Nie umiem żyć bez

Swojego życia nie wyobrażam sobie beż córki Lenki, mojej niekwestionowanej, najszczerszej i największej miłości życia. Ale to przecież nic odkrywczego – każda Mama powie to samo o swoim dziecku. Pełnię szczęścia daje mi też kubek małej Latte na mleku sojowym, którą wypijam codziennie przed pracą w SO!COFFEE.

Moja pasja

Zanim ją odnalazłam minęło sporo czasu, bo przecież aby znaleźć „tę rzecz”, która sprawia Ci najwięcej radości trzeba przejść przez wiele ścieżek i labiryntów zainteresowań.Aż w końcu trafiłam! Wiem, że bez biegania (i to takiego dosłownego, nie mam tu na myśli „zabiegania”) żyć nie potrafię.Codzienny wysiłek fizyczny, zdrowa dieta, rozgrzewki i treningi sprawiają, że doba dla mnie powinna trwać co najmniej 48h.

Co myślą o mnie przyjaciele?

Przyjaciele twierdzą, że cierpię na ortoreksję, czyli na obsesję na punkcie zdrowego odżywania się.
W końcu trzymając się zasady „jesteś tym co jesz” wolę być brokułem niż parówką… czy pasztetem. 🙂 A tak na poważnie to wychodzę z założenia, że każdą potrawę da się przygotować w wersji fit.

DSC_0036

Na kawę umówiłabym się z…

ALEM PACINO! I z chęcią powiedziałabym „hello to his little friend.” J

Energia to dla mnie…

Treningi poprzedzone moimi ulubionymi przekąskami – płatkami z amarantusa z żurawiną, orzechami i jogurtem naturalnym, który sama robię.:) Ale najskuteczniejszy zastrzyk energii daje mi buziak od córeczki, który daje solidny strzał dobrego nastawienia i siły.

W przyszłości

Mam plan nauczyć się jeździć na snowboardzie, wtedy ponownie będę mogła trafić na tego bloga. 😉

Jutro

Zostanę obudzona bladym świtem, bo o 5:00 rano nie da się powiedzieć inaczej. A jak już wstanę to wyjdę biegać i do mety dobiję dopiero  wieczorem.

DSC_0049

Działam

Jak człowiek renesansu – ciągle, dużo i na wielu polach.

Z kawą…

Kojarzą mi się tylko te miłe chwile. Chyba że akurat nie mam w domu kawy lub mleka sojowego, bądź prądu – wtedy to istna M-A-S-A-K-R-A i bez kija lepiej do mnie nie podchodzić.

Moje ostatnie słowo

Jak prawdziwa kobieta zawszę muszę mieć ostatniego słowo i lepiej z tym nie dyskutować. 🙂

 

 

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.