SC_fb_2

To właśnie dziś świętujemy nasze czwarte urodziny! Nadal nie możemy wyjść z podziwu, że te 48 miesięcy minęło tak szybko, dosłownie jak jeden dzień! J Co się w tym czasie wydarzyło? Wiele.  Zobaczcie sami!

Pierwszym SO! COFFEE, które mogliście odwiedzić, było to znajdujące się na katowickim porcie lotniczym Pyrzowice. Ta kawiarnia jest nadal jedną z najchętniej odwiedzanych spośród wszystkich SO! COFFEE w Polsce. Do dziś otworzyliśmy jeszcze 59innych kawiarni, z czegoś aż sześć w tym roku. Co więcej znajdziecie nas nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Francji, Rumunii i Hiszpanii!

Zawsze chcemy być na czasie, dlatego nasze menu zmienia się cztery razy w roku, a do naszej oferty non stop dodajemy nowe, słodkie propozycje. I tak oto w SO! COFFEE, oprócz kawy, małych przekąsek, soków czy ciast, znajdziecie też gofry i lody.

Ale zmiany u nas nie obejmują tylko wprowadzenia nowych smaków. Chcemy tworzyć dla Was miejsca klimatyczne, wygodne, w którym po prostu chce się być! Dlatego wystrój wnętrz zawsze podkreśla nasz wyjątkowy charakter – ciepłe i stonowane kolory w odcieniach beżu i brązów z pewnością umilają Wam czas spędzany przy naszej kawie. Wygodne i miękkie fotele i kanapy to elementy wyposażenia, bez których nie wyobrażamy sobie SO! COFFEE.

Cele na kolejne lata? Rozwój, który idzie w parze z dbałością o produkt. Chcemy być obecni w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie spotkać można fanów dobrej kawy. Dziękujemy, że jesteście z nami przez te wszystkie lata.

A teraz dobra wiadomość.  Nasze czwarte urodziny świętujemy promocją -50% na zakup drugiej kawy/herbaty lub czekolady.

Wpadnijcie, czekamy na Was!

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.