SC_fb_2

To właśnie dziś świętujemy nasze czwarte urodziny! Nadal nie możemy wyjść z podziwu, że te 48 miesięcy minęło tak szybko, dosłownie jak jeden dzień! J Co się w tym czasie wydarzyło? Wiele.  Zobaczcie sami!

Pierwszym SO! COFFEE, które mogliście odwiedzić, było to znajdujące się na katowickim porcie lotniczym Pyrzowice. Ta kawiarnia jest nadal jedną z najchętniej odwiedzanych spośród wszystkich SO! COFFEE w Polsce. Do dziś otworzyliśmy jeszcze 59innych kawiarni, z czegoś aż sześć w tym roku. Co więcej znajdziecie nas nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Francji, Rumunii i Hiszpanii!

Zawsze chcemy być na czasie, dlatego nasze menu zmienia się cztery razy w roku, a do naszej oferty non stop dodajemy nowe, słodkie propozycje. I tak oto w SO! COFFEE, oprócz kawy, małych przekąsek, soków czy ciast, znajdziecie też gofry i lody.

Ale zmiany u nas nie obejmują tylko wprowadzenia nowych smaków. Chcemy tworzyć dla Was miejsca klimatyczne, wygodne, w którym po prostu chce się być! Dlatego wystrój wnętrz zawsze podkreśla nasz wyjątkowy charakter – ciepłe i stonowane kolory w odcieniach beżu i brązów z pewnością umilają Wam czas spędzany przy naszej kawie. Wygodne i miękkie fotele i kanapy to elementy wyposażenia, bez których nie wyobrażamy sobie SO! COFFEE.

Cele na kolejne lata? Rozwój, który idzie w parze z dbałością o produkt. Chcemy być obecni w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie spotkać można fanów dobrej kawy. Dziękujemy, że jesteście z nami przez te wszystkie lata.

A teraz dobra wiadomość.  Nasze czwarte urodziny świętujemy promocją -50% na zakup drugiej kawy/herbaty lub czekolady.

Wpadnijcie, czekamy na Was!

Instagram

[instagram-feed]