PicMonkey Collage

Swojego życia nie wyobraża sobie bez pasji – nurkowania – i … kawy. Uważa również, że piękno świata trzeba zacząć od poznawania jego dna. 🙂 Zapuść się razem z Agatą w odległe głębiny mórz i oceanów, w których nurkuje!

Nie umiem żyć bez… nurkowania.

Pasja dodaje mi…  mnóstwo uśmiechu i zadowolenia, pozwala poznać siebie lepiej, pokonywać swoje słabości, wyładować nadmiar energii.  Nurkowanie to również dla mnie niesamowity i uzależniający stan nieważkości, możliwość obcowania z innym światem a także posłuchania swojego oddechu i bicia serca w spokoju – nie umiem już bez tego żyć.

Moi przyjaciele uważają, że… mam bzika na punkcie nurkowania i chyba już się do tego przyzwyczaili.

Na kawę umówiłabym\umówiłbym się z… każdą osobą pozytywnie zakręconą, chcącą podzielić się swoim szczęściem, opowiedzieć o tym co kocha lub będącą w potrzebie, potrzebującą porady   – lubię rozmawiać z ludźmi, słuchać ich historii życiowych  (i tych śmiesznych i tych smutnych), opowiadań o różnych pasjach.  Lubię spotkania przy kawie. J

Energia to… to coś co powoduje, że codziennie chce mi się robić mnóstwo rzeczy i planować kolejne wyjazdy nurkowe. Kiedy brakuje energii z pomocą przychodzi „mała czarna”.

W przyszłości na pewno… będę nadal zwiedzać świat pod wodą

Jutro… pomyślę nad tym, gdzie zanurkować w kolejny weekend.

Działam… często pod wpływem impulsu, ale uczę się cierpliwości.

Z kawą… żyję  jeszcze szybciej. No i podobno picie kawy wydłuża życie czyli będzie więcej czasu na nurkowanie. J

Moje ostatnie słowo… Rób to co kochasz, życie jest wtedy piękniejsze

Instagram

[instagram-feed]