HM_Poznan2Jakość kawy można mierzyć w kilometrach. Im bardziej SO!COFFEE, tym dłuższy dystans można przebiec. Przekonał się o tym jeden z naszych Managerów Regionalnych.

A było to tak…

7 kwietnia tego roku Poznań okazał się najbardziej rozbieganym miastem w Polsce. To wszystko za sprawą 6.Półmaratonu!

Ponad 6000 tysięcy uczestników, 24 reprezentowane kraje, a wśród nich – Arkadiusz Radtkowski biegnący w barwach SO!COFFEE. Ukończył bieg z czasem 01:38:59.

Zwycięzcą został Martin Muia Mukule , reprezentujący Kenię, który na mecie pojawił się już po godzinie 3 minutach i 24 sekundach.  Wśród Polaków najszybciej do mety dobiegł Piotr Humerski reprezentujący Grodziski Klub Biegacza  z czasem 1:13:23.

Panie nie pozostawały w tyle.  Jako pierwsza półmaraton ukończyła Lucy Njeri Macharia (Kenia) osiągając czas  01:11:10.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a tymczasem Poznań już zaprasza na kolejną edycję!