Grudzień w SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki obfitował w szereg wydarzeń kulturalnych, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach cyklu Wysoka Kultura i Nauka, 6 grudnia spotkaliśmy się na czytaniu bajek przez Mikołaja, 10 grudnia odwiedzającym naszą kawiarnię czas umilała utalentowana skrzypaczka. Ostatni tydzień grudnia to dwa nowe wydarzenia z naszego cyklu – zobaczcie jakie!

wysoka

W niedzielę 18 grudnia maluchy odwiedzające SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miały okazję pobawić się w naukowców, w ramach „Poranka naukowego dla dzieci”. Na miejscu stworzyliśmy kreatywne laboratorium chemiczne. Wprawdzie dzieci mają jeszcze przed sobą prawdziwe lekcje chemii, jednak staraliśmy się przybliżyć im temat eksperymentów tak, aby zaszczepić w nich pasję odkrywania świata i ciekawość. Na następnym Poranku naukowym widzimy się 29 stycznia, pomiędzy 10 a 14 w kawiarni So! Coffee w PKiN’ie.

por

Dzień później, 19 grudnia, na ścianach kawiarni SO! COFFEE pojawiła się wystawa pt. „Warszawskie Kroje”, czyli projekt, w ramach którego możemy obejrzeć unikatowe, nowe kroje pism, stworzone na podstawie warszawskiej tradycji typograficznej. To nie lada gratka zarówno dla warszawiaków, jak i gości odwiedzających stolicę turystycznie. Grafiki z warszawskimi czcionkami możecie oglądać do 15 stycznia 2017. 16 stycznia inaugurację będzie mieć wystawa prac ze zbiorów Stefana Wiecheckiego pt. „Wiech”, zobaczyć ją można do 16.02.

wys

Bądźcie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i dołączcie do nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/661438697372355/

Do zobaczenia!

Instagram

[instagram-feed]