jes

Czas zacząć żegnać się z latem i przygotować się na nadejście jesieni. Dni nie będą już tak długie, a noce tak ciepłe, więc to najlepszy pretekst by odwiedzić jedną z kawiarni SO!COFFEE, obowiązkowo z przyjaciółmi i obowiązkowo, aby spróbować naszych nowości. Będzie słodko z orientalną Chocolate Chai Latte, intrygująco z wyrafinowaną French Caramel Latte, a herbata owocowa Autumn Garden Tea z imbirem podgrzeje klimat każdej rozmowy.

Paryż jesienią. Uliczki pełne ludzi, kolorowych liści i świateł. Taki klimat oddaje French Caramel Latte o wyrafinowanym smaku słonego karmelu połączonego z  puszystą bitą śmietaną, a to wszystko polane słodkim karmelem. Spragnionych orientalnych słodyczy zapraszamy na Chocolate Chai Latte, czyli orientalną kawę z bogactwem przypraw o wyczuwalnej nucie czekolady. Czy może być coś lepszego? Zziębnięte ręce i serca niewątpliwie rozgrzeje Autumn Garden Tea, o delikatnym

posmaku gruszkowym i imbirowym, z dodatkiem owoców leśnych. To najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych smaków i doznań.

Ale to nie wszystko. Wraz z nadejściem jesieni spróbuj skusić się także na nie całkiem alkoholowe, idealne szczególnie na gorszą pogodę i gorszy humor, lody o smaku Whiskey. W jesiennych nowościach nie zabraknie odświeżonej oferty świeżo wyciskanych soków. W SO!COFFEE na dobre zagościł Antystres (czarny bez, jabłko, malina), Energia (pomarańcza, ananas, imbir) oraz MOC² (szpinak, cytryna, ananas, jabłko) – całkiem nowe i intrygujące w smaku. Aby uodpornić Cię

przed falą jesiennych przeziębień do każdego soku proponujemy dodatek w postaci imbiru, który w mig rozgrzeje przemarznięte ciało i pobudzi zniechęcony do życia umysł.

 

Na co dasz się skusić?

 

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.