jes

Czas zacząć żegnać się z latem i przygotować się na nadejście jesieni. Dni nie będą już tak długie, a noce tak ciepłe, więc to najlepszy pretekst by odwiedzić jedną z kawiarni SO!COFFEE, obowiązkowo z przyjaciółmi i obowiązkowo, aby spróbować naszych nowości. Będzie słodko z orientalną Chocolate Chai Latte, intrygująco z wyrafinowaną French Caramel Latte, a herbata owocowa Autumn Garden Tea z imbirem podgrzeje klimat każdej rozmowy.

Paryż jesienią. Uliczki pełne ludzi, kolorowych liści i świateł. Taki klimat oddaje French Caramel Latte o wyrafinowanym smaku słonego karmelu połączonego z  puszystą bitą śmietaną, a to wszystko polane słodkim karmelem. Spragnionych orientalnych słodyczy zapraszamy na Chocolate Chai Latte, czyli orientalną kawę z bogactwem przypraw o wyczuwalnej nucie czekolady. Czy może być coś lepszego? Zziębnięte ręce i serca niewątpliwie rozgrzeje Autumn Garden Tea, o delikatnym

posmaku gruszkowym i imbirowym, z dodatkiem owoców leśnych. To najlepsza propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych smaków i doznań.

Ale to nie wszystko. Wraz z nadejściem jesieni spróbuj skusić się także na nie całkiem alkoholowe, idealne szczególnie na gorszą pogodę i gorszy humor, lody o smaku Whiskey. W jesiennych nowościach nie zabraknie odświeżonej oferty świeżo wyciskanych soków. W SO!COFFEE na dobre zagościł Antystres (czarny bez, jabłko, malina), Energia (pomarańcza, ananas, imbir) oraz MOC² (szpinak, cytryna, ananas, jabłko) – całkiem nowe i intrygujące w smaku. Aby uodpornić Cię

przed falą jesiennych przeziębień do każdego soku proponujemy dodatek w postaci imbiru, który w mig rozgrzeje przemarznięte ciało i pobudzi zniechęcony do życia umysł.

 

Na co dasz się skusić?

 

Instagram

[instagram-feed]