SC_3006

W 2010 roku w polskich kinach miał premierę film „Burleska”, w którym główne role grają Christina Aguilera i Cher. To przepiękny obraz prawdziwej Burleski – widowiska, w którym biorą udział kuso ubrane tancerki. Często w przepiękne gorsety.

Właśnie od tego seansu wszystko się zaczęło. Po wyjściu z kina, Magda postanowiła otworzyć sklep, dzięki któremu każda z kobiet będzie mogła poczuć się jak w tym filmie. Zakochała się w zdobionych gorsetach, w stylizacjach zbudowanych wokół nich. Jeszcze 6 lat temu, mało która pani myślała o kupnie tego typu elementu garderoby. Kojarzył się raczej z czasami wiktoriańskimi, teatrem czy mocniejszą subkulturą.
Magda była jedną z pionierek, które uświadomiły kobiety, że gorsety mogą stać się codzienną częścią stylizacji. Wszystko zależy od modelu i jego budowy. Sklep „Burleska” to profesjonalne miejsce, w którym dobierzecie gorset na każdą okazję. Właścicielka chętnie pomoże Wam w doborze odpowiedniego rozmiaru oraz modelu (każda figura wymaga innego kroju).
Oprócz prowadzenia sklepu z gorsetami i dodatkami stylizacyjnymi, Magda ma wiele pasji. Przepięknie rysuje oraz jest fotografem. Co ją łączy z kawą? Na pewno jej tryb życia. Wiele obowiązków i zajęć, które toczą się od rana do późnego wieczora wymagają przynajmniej dwóch filiżanek. Magda lubi tą mleczną z odrobiną cukru.

Jeśli jesteście ciekawi asortymentu jaki oferuje Magda w swoim sklepie, zajrzyjcie tu oraz tu 🙂

zlg38cyx-2

Nie umiem żyć bez… koloru fioletowego, Internetu i roweru.
Pasja… dodaje mi siły do działania i kreatywności.
Moi przyjaciele uważają, że… dobrze gotuję i robię fajne drinki.
Na kawę umówiłabym się z… Ditą von Teese, Johnym Deppem, Wiedźminem, Nergalem, Ewą Grzelakowską-Kostoglu (Red Lipstick Monster).
Energia to… inspiracje, muzyka, kawa.
W przyszłości na pewno… nie będę stara.
Jutro razem z kawą… i PS4 zamykamy się w świecie Wiedźmina.
Działam… 24H, nawet jak śpię

Z kawą najlepsze są… poranki.
Moje ostatnie słowo… – co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

lghqw1no-2

lmfat1qk-2

DSC_1503

aspwonta-2

Instagram

[instagram-feed]