SC_3006

W 2010 roku w polskich kinach miał premierę film „Burleska”, w którym główne role grają Christina Aguilera i Cher. To przepiękny obraz prawdziwej Burleski – widowiska, w którym biorą udział kuso ubrane tancerki. Często w przepiękne gorsety.

Właśnie od tego seansu wszystko się zaczęło. Po wyjściu z kina, Magda postanowiła otworzyć sklep, dzięki któremu każda z kobiet będzie mogła poczuć się jak w tym filmie. Zakochała się w zdobionych gorsetach, w stylizacjach zbudowanych wokół nich. Jeszcze 6 lat temu, mało która pani myślała o kupnie tego typu elementu garderoby. Kojarzył się raczej z czasami wiktoriańskimi, teatrem czy mocniejszą subkulturą.
Magda była jedną z pionierek, które uświadomiły kobiety, że gorsety mogą stać się codzienną częścią stylizacji. Wszystko zależy od modelu i jego budowy. Sklep „Burleska” to profesjonalne miejsce, w którym dobierzecie gorset na każdą okazję. Właścicielka chętnie pomoże Wam w doborze odpowiedniego rozmiaru oraz modelu (każda figura wymaga innego kroju).
Oprócz prowadzenia sklepu z gorsetami i dodatkami stylizacyjnymi, Magda ma wiele pasji. Przepięknie rysuje oraz jest fotografem. Co ją łączy z kawą? Na pewno jej tryb życia. Wiele obowiązków i zajęć, które toczą się od rana do późnego wieczora wymagają przynajmniej dwóch filiżanek. Magda lubi tą mleczną z odrobiną cukru.

Jeśli jesteście ciekawi asortymentu jaki oferuje Magda w swoim sklepie, zajrzyjcie tu oraz tu 🙂

zlg38cyx-2

Nie umiem żyć bez… koloru fioletowego, Internetu i roweru.
Pasja… dodaje mi siły do działania i kreatywności.
Moi przyjaciele uważają, że… dobrze gotuję i robię fajne drinki.
Na kawę umówiłabym się z… Ditą von Teese, Johnym Deppem, Wiedźminem, Nergalem, Ewą Grzelakowską-Kostoglu (Red Lipstick Monster).
Energia to… inspiracje, muzyka, kawa.
W przyszłości na pewno… nie będę stara.
Jutro razem z kawą… i PS4 zamykamy się w świecie Wiedźmina.
Działam… 24H, nawet jak śpię

Z kawą najlepsze są… poranki.
Moje ostatnie słowo… – co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

lghqw1no-2

lmfat1qk-2

DSC_1503

aspwonta-2

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.