DSC_0016

MATCHA to nasze ciasto specjalnie wykreowane z okazji nadejścia jesieni. Jej wyjątkowy, zielony kolor zawdzięcza japońskiej zielonej herbacie o tej samej nazwie, która w SO!COFFEE jest dostępna już od jakiegoś czasu. Jakich „smaków” można się spodziewać w MATCHY? Sprawdź sam!

Mówiąc o naszej „japońskiej wisience” w menu, należy skupić się na wszystkich składnikach, które zostały użyte do jej przygotowania. Po pierwsze biszkopt – z domieszką zielonej herbaty, puszysty, przełożony kremem śmietanowym. Nie jest ani kruchy, ani mokry – jest idealny. Wyselekcjonowane owoce leśne (maliny, borówki, jeżyny) to przełamanie słodyczy płynącej z dwóch warstw kremu na rzecz ich delikatnie kwaśnego i orzeźwiającego smaku.

MATCHA ma także swoje właściwości prozdrowotne. Jej dobroczynne działanie można wymieniać długo, zaczynając od obniżania poziomu „złego” cholesterolu poprzez wysoką zawartość L-teaniny sprzyjającą na koncentrację i jasność umysłu , kończąc na zwalczaniu stanów zapalnych i spowalnianiu starzenia.

DSC_0019

Jeśli więc jesteś estetą i smakoszem, a dodatkowo cenisz sobie nowe, ciekawe smaki to MATCHA jest Twoim przeznaczeniem, które może się spełnić tylko u nas. Ciasto najlepiej popijać Chai Latte, która doskonale uwydatni jego wszystkie walory smakowe.

Skusisz się?

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.