DSC_0016

MATCHA to nasze ciasto specjalnie wykreowane z okazji nadejścia jesieni. Jej wyjątkowy, zielony kolor zawdzięcza japońskiej zielonej herbacie o tej samej nazwie, która w SO!COFFEE jest dostępna już od jakiegoś czasu. Jakich „smaków” można się spodziewać w MATCHY? Sprawdź sam!

Mówiąc o naszej „japońskiej wisience” w menu, należy skupić się na wszystkich składnikach, które zostały użyte do jej przygotowania. Po pierwsze biszkopt – z domieszką zielonej herbaty, puszysty, przełożony kremem śmietanowym. Nie jest ani kruchy, ani mokry – jest idealny. Wyselekcjonowane owoce leśne (maliny, borówki, jeżyny) to przełamanie słodyczy płynącej z dwóch warstw kremu na rzecz ich delikatnie kwaśnego i orzeźwiającego smaku.

MATCHA ma także swoje właściwości prozdrowotne. Jej dobroczynne działanie można wymieniać długo, zaczynając od obniżania poziomu „złego” cholesterolu poprzez wysoką zawartość L-teaniny sprzyjającą na koncentrację i jasność umysłu , kończąc na zwalczaniu stanów zapalnych i spowalnianiu starzenia.

DSC_0019

Jeśli więc jesteś estetą i smakoszem, a dodatkowo cenisz sobie nowe, ciekawe smaki to MATCHA jest Twoim przeznaczeniem, które może się spełnić tylko u nas. Ciasto najlepiej popijać Chai Latte, która doskonale uwydatni jego wszystkie walory smakowe.

Skusisz się?

Instagram

[instagram-feed]