Już niebawem, 26 kwietnia, bariści SO! COFFEE z całego kraju będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami podczas przygotowywania latte art oraz prezentowania ciepłych i zimnych kaw według własnych, autorskich receptur 🙂 W drugiej połowie maja dwóch reprezentantów z Polski zawalczy o zwycięstwo w Paryżu.

W zawodach może wziąć udział każdy barista SO! COFFEE – na zgłoszenia macie czas do 7 kwietnia 2017. Podczas konkursu bariści będą oceniani w trzech kategoriach: latte art, przygotowanie własnej receptury oraz zaprezentowanie ciepłego i zimnego napoju kawowego. Na etapie polskich eliminacji wyłonimy 2 reprezentantów, którzy w Paryżu zmierzą się z najlepszymi baristami z m.in. Hiszpanii i Francji.

Zwycięzca zawodów międzynarodowych wygra weekend dla dwojga w jednym z europejskich miast, a jego zwycięska kawa trafi do menu we wszystkich kawiarniach SO! COFFEE w Europie.

Nie czekajcie dłużej, zapiszcie się już teraz, wysyłając zgłoszenie na adres d.szostak@lagardere-tr.pl

Powodzenia 🙂

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.