ph

Paulina od 5 lat prowadzi bloga kulinarnego, na którym znajdziecie ponad 800 przepisów na najróżniejsze potrawy czy ciasta. Zawodowo zajmuje się marketingiem i social media. Nie ma dla niej poranka bez dobrej kawy. Przeważnie zamawia gorzkie espresso tylko po to, żeby móc rozkoszować się słodyczą dobranego później ciasta.

Nie umiem żyć bez bliskich mi ludzi, chwili dla siebie, muzyki.

Pasja dodaje mi  siły, pewności siebie. Czuję, że się na czymś znam, dzięki temu nigdy nie brakuje mi tematu do rozmów! W końcu każdy chce poznać przepis na nieopadający sernik czy lekką sałatkę, którą można zabrać do pracy.

Moi przyjaciele uważają, że nasze życia się uzupełniają. Gdybyśmy nie mieli siebie nawzajem życie byłoby nudne i zwyczajnie głupie.

Na kawę umówiłabym się z Frankiem Sinatrą. Z chęcią posłuchałabym jego niesamowitych opowieści przy filiżance aromatycznej kawy. Artysta, którego płyt słucham od lat, na pewno opowiedziałby mi anegdoty związane z koncertami, znajomościami z innymi twórcami. To byłoby coś. J

Energia to impuls do działania. Potrzebuję solidnej dawki kawy i muzyki i wtedy czuję, że mogę przenosić góry!

W przyszłości na pewno wydam książkę. Pisanie sprawia mi dużo radości, potrzebuję tylko odrobiny więcej czasu i samozaparcia, a to na pewno się wydarzy.

Jutro będzie pięknie.

Działam często pod wpływem emocji. Mam w sobie tyle energii, uczuć, że po prostu muszę się tym dzielić z ludźmi, na których mi zależy i którzy są mi bliscy.

Z kawą wszystko wydaje się być prostsze. Jak w amerykańskich filmach i serialach, gdy przyjaciółki siedzą nad kubkiem kawy i godzinami rozmawiają o swoich uczuciach i życiu. Kawa jakby im w tym pomagała, rozjaśniała.

Moje ostatnie słowo to miłość. Miłość jest najważniejsza. Do siebie, do świata, przyjaciół, rodziny. Jak człowiek kocha to jest mu łatwiej, widzi sens.

Smakowity kąsek – to blog Pauliny, zajrzyj na niego, jeśli masz ochotę.

Instagram

[instagram-feed]