Każda chwila może być jeszcze lepsza. Wystarczy, że przyjdziesz do SO!COFFEE i skosztujesz nowości z  kampanii „Nasza chwila przy kawie”. Niezapomniane doznania, niepowtarzalne smaki oraz zwalniający czas podczas wizyty gwarantowany. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.

Chwile spędzone  z bliską osobą przy naszym stoliku osłodzimy delikatną w smaku latte Kokosowa Wyspa z dużą dawką bitej śmietany, wiórków kokosowych i skruszonej czekolady wieńczącej to kawowe dzieło sztuki. Kawa idealnie łączy się z naszymi świeżymi ciastami – sernikiem Cherry Chilli (który zobaczysz poniżej), z kruchą bezą żurawinową i domową szarlotką z posmakiem cynamonu.

DSC_0231

Drugą proponowaną nowością jest niebanalna i aksamitna w smaku latte Kremowe Ciasteczko. Ta propozycja z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane i ceniące sobie najwyższe doznania podniebienia. Do latte proponujemy zamówić świeży sernik z białą czekoladą na kruchym spodzie czekoladowym, nowy sernik Brownie lub tartę cytrynową.

DSC_0186

Po wejściu do kawiarni koniecznie zapytaj baristę o nasze nowości. Wśród nich czekać na Ciebie będą przepyszne ciasta. 🙂

Fanom mocnych doznań proponujemy czekoladowy sernik Cherry Chilli. To ciasto nie tylko osłodzi Ci dzień, ale równie skutecznie Cię rozgrzeje.

DSC_0198

Jeśli natomiast nie potrzebujesz w życiu pikanterii to sernik Brownie z drobnymi kawałkami czekolady w połączeniu z kremowym ciastem będzie dla Ciebie interesującą alternatywą.

Jak co sezon, tak i teraz nie zapominamy o wielbicielach lodów. I tak po serniku Cherry Chilli i serniku Brownie do oferty wprowadziliśmy lody o smaku sernika truskawkowego. Dzięki temu nawet w zimę nie trzeba rezygnować z przyjemności, które najczęściej kojarzą się z latem.
10957314_1603952943171865_1242455243_n

Teraz, kiedy zdążyłeś już pewnie „najeść się oczami” przyjdź do najbliższej kawiarni SO!COFFEE i sprawdź sam, jak Twoje kubki smakowe zareagują na wszystkie zaproponowane przez nas nowości. 🙂

 

 

Instagram

[instagram-feed]