10344807_384564091695469_7444699252313407541_n

Kto rano wstaje… ten idzie na śniadanie do SO!COFFEE! Od połowy września w warszawskich kawiarniach znajdziesz codziennie przygotowywane kanapki, które zaspokoją głód nawet największego łasucha, a niejadkom narobią prawdziwego „smaka”.

Do wyboru masz aż 7 rodzajów kanapek. W takiej kombinacji na pewno znajdziesz coś, co uciszy poranne burczenie w brzuchu. Na śniadanie w SO!COFFEE możesz więc zjeść:

  1.  bajgiel wieloziarnisty z twarożkiem, rzodkiewką, rukolą i koprem
  2.  bagietkę z szynką, serem, rzodkiewką
  3.  bagietkę korzenną na zakwasie z pesto, mozarellą, pomidorem i oliwkami
  4.  bagietkę z pastą z tuńczyka i jajkiem
  5. ciemną bagietkę na zakwasie z indykiem i cebulą karmelizowaną
  6. bagietkę ructico z łososiem wędzonym i białym serkiem
  7. bagietkę z kurczakiem i pieczarkami na liściach szpinaku

Dla liczących kalorie mamy jeszcze sałatkę na bazie kaszy kuskus z kurczakiem, mozarellą, pomidorkami coctailowymi i rukolą.

Wielką uwagę przykuliśmy do pieczywa.  Bagietki na zakwasie robione są z mąki żytniej, zawierają rozmnożone bakterie kwasu mlekowego i dzikie drożdże. Natomiast w bagietkach wieloziarnistych znajdziesz  pestki dyni, które zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe i nasiona słonecznika bogate w żelazo i cynk. Pieczywo pszenne (białe) wzbogaciliśmy o kwas foliowy, wapno oraz żelazo.

Do każdego śniadania polecamy świeżo wyciskane soki, w tym nowości – sok MOC (szpinak, cytryna, ananas, jabłko), sok ENERGIA (pomarańcza, ananas, imbir) oraz ANTYSTRES (czarny bez, jabłko malina). Jeśli jednak jesteś spragniony porannej kofeiny, to do śniadania wybierz jedną z naszych nowości – Chocolate Chai Latte lub słodką do granic możliwości Frech Caramel Latte. Możesz też ogrzać się przy Autumn Garden Tea z posmakiem gruszki i dużą ilością owoców.

Już wiesz jak będzie wyglądał Twój zestaw śniadaniowy?

Instagram

[instagram-feed]