c700x420W gumach, cukierkach, napojach – w obecnych czasach kofeinę można przyjmować na wiele różnych, czasami aż dziwnych, sposobów. Nie dziwi więc fakt, że producenci z branży FMCG non stop prześcigają się w projektowaniu nowych gadżetów, które pozwolą na wygodniejsze i łatwiejsze przyswajanie kofeiny..

Rekordy popularności za oceanem bije ostatnio kofeina w „szmince”. I co najważniejsze, nie jest to rozwiązanie tylko dla kobiet, co z początku może wydawać się wręcz „oczywistą oczywistością”. AeroShot, bo o nim mowa, to mały, kilkucentymetrowy pojemniczek wyglądem przypominający pomadkę do ust. Klienci, którzy z niego korzystają po prostu zasysają proszek, który w kilka sekund rozpuszcza się w ustach. W skład omawianego proszku, oprócz 100 gramów kofeiny, wchodzą jeszcze witaminy z grupy B.

Twórcą AeroShot jest inżynier biomedyczny z Harvardu, David Edwards. Na razie możecie go kupić w Massachusetts, Nowym Jorku, a także w Europie we Francji. Czy podbije rynek? Na razie nie wiadomo.  By rozszerzyć jego ekspansję trzeba jeszcze poczekać na wszystkie wyniki badań.

Niewątpliwie jest to rewolucyjna koncepcja. Ale czy ma szansę się przyjąć? Czy AeroShot będzie w stanie zastąpić nam tradycyjny, gorący kubek kawy? Dajcie znać w komentarzu!

Instagram

[instagram-feed]