Wyprzedzamy lato! Z dumą przedstawiamy Wam nowe menu. Znajdziecie w nim napoje, które przyniosą Wam ochłodę oraz duże dawki energii.

Dla kawoszy opracowaliśmy dwie receptury kaw mrożonych: Coolatte, której już sama nazwa przyniesie rześkie samopoczucie, oraz Frappe ciasteczkową z puszystą bitą śmietaną.

Letnie herbaty występują w kontynentalnym duecie – Yerba mate, która przeniesie Was do Ameryki Południowej, i Herbata mrożona Rooibos Chai w afrykańskich klimatach.

Uwaga, miłośnicy lemoniady! W tym sezonie zaskoczymy Was Letnią bazylią oraz Soczystym mango.  Co wybieracie – aromatyczną zieleń czy intensywne słońce?

W słodkiej części menu latem nie może zabraknąć owoców. W tym sezonie królują truskawki! Przyjdźcie do SO! COFFEE i spróbujcie przepysznego ciasta truskawkowego lub chrupkiej bezy z truskawkami.

Smakosze serników będą potrójnie szczęśliwi – w letnim menu znajdą: sernik z białą czekoladą w towarzystwie musu malinowego, lekki jak puch sernik jogurtowy z owocami oraz sernik na zimno na serkach jogurtowych z truskawkami.

Nie zapomnieliśmy również o tartach i ich mniejszych siostrach – tartaletkach! Tarta z kremem patissiere i owocami zachwyci każdego łasucha, a jako przekąski sprawdzą się tartaletki z mango, malinami lub borówkami. To kiedy wpadacie?

Instagram

[instagram-feed]