obraz702

 

Latem potrzebujemy nie tylko energii ale przede wszystkim orzeźwienia. Nie łatwo to połączyć, ale podjęliśmy wyzwanie.  Po godzinach spędzonych w utajonych przed światem czeluściach kawiarni, tygodniach mieszania smaków, próbowania i mieszania od nowa oraz niezliczonych ilościach „testów korytarzowych” udało nam się osiągnąć ideał.

Trzy niesamowite smaki, które z każdym łykiem pomagają letniej aurze zadomowić się na dobre.
To smak najlepszych wakacji, niezapomnianych pomysłów i spontaniczności nasyconej słonecznymi promieniami.

Lazy Latte Frappe Bestseller lata – Klasyczna kawa mrożona, którą już znacie, przygotowana ze  świeżo parzonego espresso i lodów waniliowych Furore! Wystarczy jeden łyk by uzależnić swoje kubki smakowe, kto pił ten wie!;-)

Passion Fruit Frappe Niezwykłe połączenie klasycznego smaku frappe z tropikalnym owocem Passion Fruit! Kawowo – owocowe orzeźwienie, podane z bitą śmietaną i pysznie egzotycznym sosem passion fruit.

Po prostu pasja picia kawy i pasja orzeźwienia.

ChocoCream Shake Wyjątkowy w smaku shake, który smakuje jak czekoladka! Czekolada ze śmietanką i lodami waniliowymi Furore! to  niezapomniane doznania nawet dla najwytrawniejszych podniebień. Kto raz spróbuje ten z pewnością wróci. Nie da się inaczej.

Instagram

[instagram-feed]