obraz702

 

Latem potrzebujemy nie tylko energii ale przede wszystkim orzeźwienia. Nie łatwo to połączyć, ale podjęliśmy wyzwanie.  Po godzinach spędzonych w utajonych przed światem czeluściach kawiarni, tygodniach mieszania smaków, próbowania i mieszania od nowa oraz niezliczonych ilościach „testów korytarzowych” udało nam się osiągnąć ideał.

Trzy niesamowite smaki, które z każdym łykiem pomagają letniej aurze zadomowić się na dobre.
To smak najlepszych wakacji, niezapomnianych pomysłów i spontaniczności nasyconej słonecznymi promieniami.

Lazy Latte Frappe Bestseller lata – Klasyczna kawa mrożona, którą już znacie, przygotowana ze  świeżo parzonego espresso i lodów waniliowych Furore! Wystarczy jeden łyk by uzależnić swoje kubki smakowe, kto pił ten wie!;-)

Passion Fruit Frappe Niezwykłe połączenie klasycznego smaku frappe z tropikalnym owocem Passion Fruit! Kawowo – owocowe orzeźwienie, podane z bitą śmietaną i pysznie egzotycznym sosem passion fruit.

Po prostu pasja picia kawy i pasja orzeźwienia.

ChocoCream Shake Wyjątkowy w smaku shake, który smakuje jak czekoladka! Czekolada ze śmietanką i lodami waniliowymi Furore! to  niezapomniane doznania nawet dla najwytrawniejszych podniebień. Kto raz spróbuje ten z pewnością wróci. Nie da się inaczej.

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.