Dla jednych element przerwy w ciągu dnia, dla drugich – ważny świadek wielu chwil. Kawa. Kochamy jej zapach, smak, aromat! Kochamy również to, że pozwala nam się na moment zatrzymać i odetchnąć od pędu dnia codziennego. To jeden z takich nielicznych momentów w ciągu dnia – warto połączyć przyjemne z pożytecznym!

Jak? Od 13 września każdy przebywający w SO!COFFEE będzie mógł skorzystać z aplikacji mobilnej –prasa online. Dzięki temu zyskujesz nieograniczony dostęp do 48 popularnych tytułów prasowych – wśród nich magazyny takie jak: InStyle, Glamour, Elle, Gala, czy chociażby Claudia, które z pewnością dostarczą Ci źródła informacji o modowych trendach,  urodzie, stylizacja oraz świecie gwiazd.

Czy na tym koniec? Oczywiście nie! Dla tych, którzy poza rozrywką lubią pomarzyć o podróżach, bądź cenią sobie rozwój osobisty i dbają o zdrowie, czekają tytuły takie jak: National Geographic, Poznaj Świat, Traveler National Geographic, O czym lekarze Ci nie powiedzą, Dobre Rady, Women’s Health czy też Coaching. Nie zabraknie również nieco męskich, technologicznych, budowlanych, politycznych, biznesowych i wielu, wielu innych tematów, ale o wszystkich nie napiszemy, aby przyjemność odkrywania była dla Was jeszcze większa!

Jak to zrobić? Wystarczy ściągnąć aplikację Publico24 Newsstand, włączyć Blootooth oraz opcję Lokalizacji (GPS) i rozkoszować się chwilą dla siebie.

Pamiętajcie, że są takie miejsca, w których kawa i czytanie mają naprawdę niepowtarzalny smak. Zapraszamy do naszych kawiarni!

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.