Dla jednych element przerwy w ciągu dnia, dla drugich – ważny świadek wielu chwil. Kawa. Kochamy jej zapach, smak, aromat! Kochamy również to, że pozwala nam się na moment zatrzymać i odetchnąć od pędu dnia codziennego. To jeden z takich nielicznych momentów w ciągu dnia – warto połączyć przyjemne z pożytecznym!

Jak? Od 13 września każdy przebywający w SO!COFFEE będzie mógł skorzystać z aplikacji mobilnej –prasa online. Dzięki temu zyskujesz nieograniczony dostęp do 48 popularnych tytułów prasowych – wśród nich magazyny takie jak: InStyle, Glamour, Elle, Gala, czy chociażby Claudia, które z pewnością dostarczą Ci źródła informacji o modowych trendach,  urodzie, stylizacja oraz świecie gwiazd.

Czy na tym koniec? Oczywiście nie! Dla tych, którzy poza rozrywką lubią pomarzyć o podróżach, bądź cenią sobie rozwój osobisty i dbają o zdrowie, czekają tytuły takie jak: National Geographic, Poznaj Świat, Traveler National Geographic, O czym lekarze Ci nie powiedzą, Dobre Rady, Women’s Health czy też Coaching. Nie zabraknie również nieco męskich, technologicznych, budowlanych, politycznych, biznesowych i wielu, wielu innych tematów, ale o wszystkich nie napiszemy, aby przyjemność odkrywania była dla Was jeszcze większa!

Jak to zrobić? Wystarczy ściągnąć aplikację Publico24 Newsstand, włączyć Blootooth oraz opcję Lokalizacji (GPS) i rozkoszować się chwilą dla siebie.

Pamiętajcie, że są takie miejsca, w których kawa i czytanie mają naprawdę niepowtarzalny smak. Zapraszamy do naszych kawiarni!

Instagram

[instagram-feed]