SONY DSC

Kilka dni temu otworzyliśmy kolejną kawiarnię SO! COFFEE w Poznaniu. W centrum handlowym Poznań City Center. Odwiedziliśmy ją w miniony weekend, robiąc jednocześnie przystanek w drodze powrotnej do Warszawy.

Poznań jest bardzo otwartym miastem. Jego mieszkańcy są pełni energii i pozytywnego nastawienia. I właśnie tak jest w nowym SO! COFFEE. Bariści cierpliwe obsługują zakręconych Gości. Chętnie doradzają, a każdy produkt podają w sposób apetyczny i ładny.
Była nas trójka. A w SO! COFFEE postanowiliśmy zjeść lunch. Padło na naleśniki w wersji wytrawnej. Jedne z orzechami, winogronami i camembertem, drugie ze szpinakiem i serem feta. Jedno z nas wolało słodką tartę w połączeniu z świeżo wyciskanym sokiem – Multiwitaminą. Oczywiście nie obyło się bez wyśmienitej latte.

DSC_0216 DSC_0222

Wszystkie te produkty były pyszne, świeże i przygotowane z dużą starannością. Między innymi to uwielbiamy w naszych kawiarniach. Gdziekolwiek w Polsce je odwiedzamy, mamy pewność, że nasze ulubione danie, sok, lody czy kawa, zawsze będą smakować tak samo – wyśmienicie! Pracownicy nowego SO! COFFEE w Poznaniu to grupa fantastycznych, młodych ludzi, którzy są pełni pasji do swojej pracy.

DSC_0247 DSC_0229 bb aa
Po raz kolejny utwierdziliśmy się w fakcie, że SO! COFFEE to nie tylko kawiarnia. To fantastyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, na chwilę relaksu, a nawet przyjazna przestrzeń do pracy.
Zapraszamy Was serdecznie do Poznania jak i wszystkich SO! COFFEE w Polsce.
Napijmy się razem kawy! 🙂

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.