SONY DSC

Kilka dni temu otworzyliśmy kolejną kawiarnię SO! COFFEE w Poznaniu. W centrum handlowym Poznań City Center. Odwiedziliśmy ją w miniony weekend, robiąc jednocześnie przystanek w drodze powrotnej do Warszawy.

Poznań jest bardzo otwartym miastem. Jego mieszkańcy są pełni energii i pozytywnego nastawienia. I właśnie tak jest w nowym SO! COFFEE. Bariści cierpliwe obsługują zakręconych Gości. Chętnie doradzają, a każdy produkt podają w sposób apetyczny i ładny.
Była nas trójka. A w SO! COFFEE postanowiliśmy zjeść lunch. Padło na naleśniki w wersji wytrawnej. Jedne z orzechami, winogronami i camembertem, drugie ze szpinakiem i serem feta. Jedno z nas wolało słodką tartę w połączeniu z świeżo wyciskanym sokiem – Multiwitaminą. Oczywiście nie obyło się bez wyśmienitej latte.

DSC_0216 DSC_0222

Wszystkie te produkty były pyszne, świeże i przygotowane z dużą starannością. Między innymi to uwielbiamy w naszych kawiarniach. Gdziekolwiek w Polsce je odwiedzamy, mamy pewność, że nasze ulubione danie, sok, lody czy kawa, zawsze będą smakować tak samo – wyśmienicie! Pracownicy nowego SO! COFFEE w Poznaniu to grupa fantastycznych, młodych ludzi, którzy są pełni pasji do swojej pracy.

DSC_0247 DSC_0229 bb aa
Po raz kolejny utwierdziliśmy się w fakcie, że SO! COFFEE to nie tylko kawiarnia. To fantastyczne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, na chwilę relaksu, a nawet przyjazna przestrzeń do pracy.
Zapraszamy Was serdecznie do Poznania jak i wszystkich SO! COFFEE w Polsce.
Napijmy się razem kawy! 🙂

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Instagram

[instagram-feed]