WP_20160212_13_02_25_Pro (2)

Lilia jest managerem kawiarni SO! COFFEE w Koszalinie. Kawa to nie tylko jej praca, ale również pasja! O swoich zainteresowaniach i planach opowiedziała nam w krótkim wywiadzie. Uzupełniła również kwestionariusz, w którym zdradza m.in. bez czego nie potrafi żyć i co dodaje jej energii!

Phototastic-16_03_2016_03a3bcb8-81c3-4037-bc9c-cdd8ec9716bc

Koszalin

Co lubisz w swojej pracy?

Najbardziej kontakt z ludźmi. Dzięki niej nawiązałam wiele wspaniałych znajomości. Takie spotkania przy kawie sprawiają, że codziennie rozpoczynam dzień z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam ten domowy klimat, który panuje w kawiarni. Nie wyobrażam sobie pracy, podczas której siedzę zamknięta w pudełku od zapałek, tzw. biurze.

Dlaczego SO! COFFEE?

Przede wszystkim dzięki współpracy z SO! COFFEE mogę rozwijać swoją pasję i umiejętności. Doświadczeni trenerzy wprowadzili mnie w świat kawy i latte artu podczas różnorodnych szkoleń. Są one prowadzone w bardzo różnorodnej i ciekawej formie! Poza tym, SO! COFFEE to jedyne kawiarnie w Polsce na poziomie: z ciekawym menu kawowym, przepysznymi słodkościami i niebanalnym wystrojem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

WP_20160219_14_20_04_Raw
…a po pracy?

Po pracy? Również praca, ale nad sobą i swoim samorozwojem. Siłownia i treningi, uczelnia i nauka, a w ramach relaksu spotkania z przyjaciółmi lub rodziną przy kawie i długie wieczorne rozmowy.

Co planujesz dalej?

Po zakończeniu studiów, w planach mam dalszy rozwój w branży menadżerskiej, ale przyszłość jest zmienna – życie płata figle.

12499406_1079314552089207_123753036_o

Nie umiem żyć bez… rodziny, przyjaciół, treningów, kawy i… Przystanku Woodstock!

Pasja dodaje mi… energii i pewności siebie!

Moi przyjaciele uważają, że… poradzę sobie w każdej sytuacji, a w życiu na pewno nie zginę!

Na kawę umówiłabym się z… baristą Dritanem Alselą w jego kawiarni w Dusseldorfie. Nie omieszkałabym poprosić go o mały pokaz latte art!

Energia to… Przystanek Woodstock! Świetna muzyka, wspaniali ludzie, piękna pogoda, fantastyczna atmosfera! Trzy dniowy urlop spędzony z ludźmi, których spotyka się tylko raz do roku dodaje sił na pozostałe 362 dni! Poza tym energia to uśmiech i radość moja i innych!

W przyszłości na pewno… w niedalekiej w końcu ukończę studia i zostanę inżynierem budownictwa! W dalszej? Czas pokaże, zmiany są nieuchronne.

Jutro… rozpocznę dzień od siłowni, po treningu wypiję kawę, zregeneruję siły i zabiorę się do pracy. Kawiarnia, rodzina, przyjaciele i wszystkie moje plany, jak codziennie, czekają, by o nie zadbać!

Działam… albo w 110% albo w ogóle!

Z kawą… moja przygoda trwa już 5 lat! Baristyka powoli zamieniła się w pasję, która trwa do dzisiaj!

Moje ostatnie słowo… dużo gadam! Ciężko żeby moja słowa były ostatnimi!

10612097_879886642040143_598155768_o

100_0251

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.