DSC_0284

Czy są jakieś czynności, które w porównaniu do smaku porannej kawy wprost się nie umywają? Okazuje się, że są!

Według badań przeprowadzonych w 2013 r., 53% amerykańskich gości ekskluzywnej sieci hoteli Le Meridien woli filiżankę małej czarnej niż poranny seks! Warto dodać, że badania przeprowadzono na 7455 osobach, z czego 55% stanowiły kobiety.

Zdziwiony?

Idąc dalej. Ponad 75% ankietowanych wolałoby zrezygnować z alkoholu, mediów społecznościowych lub zgodzić się na życie cały rok w celibacie niż odpuścić sobie kawę na ten sam okres.

51% gości chińskich, indyjskich, arabskich i amerykańskich prędzej zrezygnuje na stałe ze współżycia z partnerem niż z picia kawy.

16% ankietowanych nie potrafi rozmawiać z ludźmi przed wypiciem swojej pierwszej kawy, a 81% nie wyobraża sobie długich spotkań bez filiżanki małej czarnej.

28% czuje się mniej kreatywnymi, a 22% jest fizycznie niezdolnymi do wstania z łóżka bez swojego kofeinowego wspomagacza.

Czy zdziwi Cię to, jeśli dodamy, że goście hotelowi są gotowi zrezygnować z telewizji lub Internetu w pokoju w zamian za filiżankę dobrej kawy? Nas raczej nie, bo KAWA TO ŻYCIA PODSTAWA!

A Ty z czego zrezygnowałbyś dla kawy?

WPISZ W KOMENTARZU!

Instagram

[instagram-feed]