whatannawears-x-so!coffee

Chyba nie ma dobrej ani sprawdzonej recepty na pożegnania. Moja kochana siostra niestety za kilka dni wyjeżdża na farmę słoni do Tajlandii i zobaczymy się pewnie dopiero za kilka miesięcy. Jedyne co mogłyśmy zrobić to spędzić fajnie ostatni dzień razem w supermiłym miejscu. Dodajmy do tego orzeźwiające lemoniady i pyszne ciasta, a otrzymamy odrobinę osłody podczas smutnego pożegnania.

whatannawears-x-so-coffee-2

Gdzie się wybrałyśmy? Otóż postanowiłam razem z siostrą troszkę sobie dogodzić polskimi smakołykami (czasami trzeba! 🙂 i wybrać się do wyjątkowo miłego i pysznego miejsca, SO! COFFEE., w którym nie tylko mogłyśmy swobodnie poplotkować, ale też skosztować wszystkich letnich nowości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie ma nic lepszego od orzeźwiającej lemoniady, którą skutecznie można się ochłodzić w upalny dzień. Wiecie, że  SO! COFFEE. mają nie tylko klasyczną, ale również taką o smaku bazylii? 🙂 W dodatku słodzoną miodem, a nie cukrem? Jest zdrowo i niebanalnie! Do tego na maxa kolorowo! Ja insta maniaczka, aż nie mogłam się powstrzymać, aby nie robić zdjęć tym małym dziełom sztuki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poza tym jest mnóstwo pysznych szaleństw dla miłośników kawy takich jak Malinowe Frappe oraz Cafe Frappe, a miłośnicy shake’ów mają do wyboru aż 6 wersji smakowych. Ok, przyznam się, że zamówiłam wersję z bitą śmietaną ooops!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na pociechę zjadłyśmy jeszcze kawałek ciasta. Ale było równie zdrowe i lekkie – sernik i świeże truskawki. Do tego sorbet Czarna Porzeczka (według mnie to mistrzostwo świata) oraz Wiśniowy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Shaki postanowiłyśmy wziąć na wynos i wypić je sobie siedząc na trawie!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAwhatannawears-x-so!coffee-3

Lato w mieście w dosłownym tego słowa znaczeniu! Dobre towarzystwo i takie słodkości to przepis na naprawdę udane popołudnie. Ale wnętrza  SO! COFFEE., są tak przytulne i kameralne, że można się tam wybrać również z laptopem i pijąc soczystą lemoniadę popracować.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kto się zgadza, ręka w górę!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak sobie myślę, że skoro tutaj się żegnałyśmy i spędziłyśmy taki fajny czas, to powitanie również będzie w tym samym miejscu! 🙂 A, że będzie to jesienią to na pewno damy się zaskoczyć kolejnymi sezonowymi smakami! Sprawdźcie to miejsce na mapie Warszawy koniecznie.

Autorem tekstu jest blogerka modowa What Anna Wears

 

 

Instagram

[instagram-feed]