obraz016

Natchniona błogą labą dni wolnych, postanowiłam wybrać się na spacer w poszukiwaniu miejsca idealnego.  Wspomniana „idealność”  to nie idealność byle jaka, ale rozpatrywana pod kątem możliwości wypicia kawy. A jeśli miejsce kryteria te spełnia, deklasuje wszystkie inne.

Od dawna uwielbiam nadwiślańskie plaże, ale w okresie letnim (ku mojemu niezadowoleniu) ciężko o kawałek ziemi
i odrobinę spokoju. Nie musi być święty.

Jako, że potrzeba jest matką wynalazku, a moja była naprawdę głęboka – podszyta determinacją odnalezienia zacisznego kącika, postanowiłam zboczyć nieco ze ścieżek wyznaczonych przez miasto. W ten oto sposób, błądząc z kubkiem kawy (Cherry Latte – Najlepsza!) i aparatem odkryłam miejsca tak wybitnie zlekceważone już jakiś czas temu, że nie zdziwiłabym się, gdyby obrosły nie tylko chwastami, ale również legendami. Przez to jednak – w swej niekonwencjonalnej naturze były wyjątkowe.
Łyk kawy – łyk świeżego powietrza, łyk kawy – łyk świeżego powietrza i tak kilka razy. Czuję jak opada stres i rozluźniają się mięśnie.  To jest to! Jeszcze tylko kilka fotek i nic nie zdoła zmącić aury chilloutu.

W chwilach takich jak te, budzi się we mnie bestia. Zwie się ona leniwiec.
Można oczywiście zabrać kogoś ze sobą, chyba, że tak jak ja, nie lubicie dzielić się ciszą.
No i kawą, oczywiście! 😉

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.