4

Nareszcie nadeszła wyczekiwana wiosna, a wraz z nią sezon dla biegaczy! W tym roku postanowiliśmy startować również w maratonach poza granicami Polski. Zobacz jak poszło naszym zawodnikom w stolicy Francji i Węgier!

Na pierwszy ogień poszedł Paryż. 39 Marathon de Paris, który odbył się 12 kwietnia,  przebiegło 41 tys. osób ze stu krajów. Wśród tych startujących tysięcy, nie mogło zabraknąć naszej zawodniczki Magdy Nowocin, która z sukcesem przebiegła 42km195m, osiągając czas 04:13:45!

image002

 

Tydzień później, 19 kwietnia, mocno trzymaliśmy kciuki za Grześka Krzewskiego, który wystartował w 30. Telekom Vivicitta Halfmaraton w Budapeszcie. Doping jak zwykle się opłacał. Grzegorz przekroczył linię mety, ze świetnym wynikiem 01:36:35!

image002

Jednak to nie koniec naszych biegowych zmagań!  Już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, SO!COFFEE RUNNING TEAM startuje w Warszawie podczas Orlen Warsaw Marathon, czyli w jednej z największych imprez dla biegaczy w Polsce.

Na 3 dni przed biegiem ostro trenujemy i poprawiamy formę, by jak najlepiej zaprezentować się podczas maratonu. Liczymy na Twoje gorące wsparcie. 🙂
Do zobaczenia na trasie!

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.