1

W miniony piątek miałam okazję wziąć udział w przesympatycznym (tzn. przepysznym) 🙂 projekcie SO!COFFEE. Zostałam zaproszona do sztandarowej, wrocławskiej kawiarni, by na kilka godzin wcielić się w rolę baristki, a dodatkowo mogłam przetestować prawdziwe specjały, jakie serwuje się w tej sieci kawiarni. Wolę nie myśleć, ile kalorii wpakowałam w siebie tego dnia, ale na szczęście były to smakołyki warte jednorazowego grzechu 😉

Na początek zaserwowano 3 napoje na zimno: kawy mrożone Coolate & Crunchy Frappe oraz Mrożoną czekoladę, która trafiła akurat w moje ręce. Nie zdążyłam dopić do końca, a już na stole pojawiły się kolejne dobroci – pucharki w trzech wersjach smakowych- bananowo-orzechowe Banana Beach, tropikalne Mango Tropic (mój faworyt!) oraz malinowy Cookie Island z dodatkiem ciasteczek Oreo. Kto miałby ochotę się skusić? 🙂

3

 

 

Oprócz lodowych przysmaków poczęstowano nas świeżo wypiekanymi goframi z bitą śmietaną i owocami. Jestem miłośniczką malin, więc nie było innej opcji- malinowy trafił w moje ręce.

26

25

Po tych wszystkich słodkościach przyszedł czas na orzeźwiające lemoniady. Tego dnia na zewnątrz było +30st, więc takiej ochłody było nam trzeba. Absolutnym hitem okazała się być lemoniada o smaku arbuzowym. Po prostu niebo w gębie!:)

6

Ostatnim punktem w degustacji były świeżo wyciskane soki, czyli po tych wszystkich słodkościach w końcu duża porcja witamin. Kawiarnię So! Coffee charakteryzuje m.in. to, że w ofercie jest znacznie więcej propozycji świeżo wyciskanych soków niż w większości innych, w których możemy kupić jedynie pomarańczowe/grejfrutowe. Ja od piątku stałam się fanką „multiwitaminy” czyli miksu banana, truskawek i jabłka.

21

17

Oprócz tego, że się objadłam do granic możliwości, to nauczyłam się też robić prawdziwe espresso, które Pani Baristka potrafiła przyrządzić w mgnieniu oka, zaś ja musiałam się nieźle natrudzić, by wszystko wyszło jak należy. Jak to wszystko łatwo wygląda z tej drugiej strony 😉 Na koniec naszej przygody wyszłam na miasto, by podzielić się z przechodniami wcześniej wypróbowanymi pysznościami.

2

DSC_9362

14

27

8

10

15

Dziękuję ekipie SO!COFFEE za udział w takim fajnym doświadczeniu. Piątkowy wieczór na 5+ ! 🙂

16

Instagram

[instagram-feed]