sc_face_tlo

Chociaż do Świąt jeszcze trochę czasu, to już teraz w naszym menu znajdziesz iście gwiazdorską obsadę. Do gwiazdozbioru kaw dołączyła Creamy Chocolate Latte oraz Caramel Hazelnut Latte, a do panteonu ciast SO!COFFEE Czekoladowy Tort z Chilli i Tort Orzechowy.

Jeśli cenisz sobie delikatność kawy wzbogaconej o iście niebiański smak czekoladowych pralin, to oznacza, że wraz z Creamy Chocolate Latte będziecie tworzyć nierozłączny niczym Romeo i Julia duet.

A jeśli nie przeliczasz słodkiego smaku kawy na kalorie, to połączenie karmelu z orzechami pokrytymi olbrzymią ilością bitej śmietany sprawi, że już nigdy nie spróbujesz inne latte niż Caramel Hazelnut Latte.

CIASTA_WINTER_TOBLERONE_TLO_02

Zimą oprócz szybkiego nadejścia wiosny, potrzebujemy również czegoś, co nas rozgrzeje. Z takich właśnie przyczyn powstał Czekoladowy Tort z Chilli, w którym zasmakują szczególnie Ci, którzy długim zimowym wieczorom chcą dodać nutkę pikanterii, rozgrzewającej zarówno ciało, jak i umysł.

Tort Orzechowy to propozycja dla tych, którym święta kojarzą się z tradycyjnym smakiem kojarzonym poprzez pryzmat babcinych wypieków.

Przyjdź do nas i oceń sam, który smak wybierasz!

 

Instagram

[instagram-feed]