Już od 18 maja w nowym menu oferowanym przez So! Coffee pojawiły się 3 wyjątkowe pozycje z dodatkiem Superfoods, takich jak guarana i jagody maqui.

Delikatne cappuccino z jagodami maqui na napoju owsianym to idealna propozycja dla osób na diecie wegańskiej.  Zaś MOC² to orzeźwiające połączenie espresso, świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i  guarany w sam raz dla wszystkich tych którzy potrzebują energetycznego pobudzenia. Kawowy duet uzupełnia autorski koktajl Antyoksydant na bazie wyłącznie naturalnych składników takich jak czarna porzeczka, nasiona chia i jagody maqui. Moc owoców w jednym koktajlu!

W tym sezonie w So! Coffee łączymy to co najlepsze czyli doskonały smak z prozdrowotnymi właściwościami Superfoods.

Superfoods to rośliny , które  – według naukowców – wyróżniają się  bardzo dużą zawartością substancji odżywczych, posiadające wielokrotnie więcej witamin

i minerałów, enzymów, aminokwasów, antyoksydantów oraz zdrowych tłuszczy niż tradycyjne owoce i warzywa, których nasz organizm potrzebuje każdego dnia. Ich obecność w jadłospisie pomoże uzupełnić składniki, których na co dzień brakuje w „normalnej diecie’’ lub jest ich w niej bardzo mało, przy tym korzystnie wpływają na nastrój i kondycję organizmu. Warto zaznaczyć, że Superfoods są naturalnie bezglutenowe i odpowiednie dla wegan.

Instagram

[instagram-feed]