gofrdowpisu

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że jest środek najcieplejszego lata. Na twarzy zamiast szczypiącego mrozu poczuj orzeźwiającą bryzę. Teraz spójrz na to co trzymasz w ręku. Nie widzisz? Podpowiemy Ci, to gofr!

Wpływu na pogodę, czy na przyspieszenie nadejścia lata i wymarzonego urlopu nie mamy. Możemy jednak zaproponować Ci smak, który nieodłącznie kojarzy się z urlopem spędzonym nad morzem.

To, którego gofra wybierzesz zależy tylko od Ciebie. My możemy zaproponować Ci gofra z cukrem pudrem, dżemem, wiórkami kokosowymi, bitą śmietaną, polewą owocową, karmelową lub czekoladową, owocami lub z gałką lodów Furore.

sok

Po takiej dawce słodyczy warto dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin. Najlepiej wypijając szklankę świeżo wyciskanego soku. Paleta smaków jest bogata. Możesz wybrać „multiwitaminę”, w której odnajdziesz smak banana, jabłka i truskawki, „regenerację” w skład której wchodzi jabłko, ananas i banan, „odporność” czyli mix pomarańczy, kiwi i brzoskwini, sok na „wzmocnienie” z jabłka, marchewki i pomarańczę oraz sok jabłkowy, marchwiowy, pomarańczowy i grapefruitowy.

To jak, na co masz największą ochotę? 🙂

 

 

 

Instagram

[instagram-feed]