gofrdowpisu

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że jest środek najcieplejszego lata. Na twarzy zamiast szczypiącego mrozu poczuj orzeźwiającą bryzę. Teraz spójrz na to co trzymasz w ręku. Nie widzisz? Podpowiemy Ci, to gofr!

Wpływu na pogodę, czy na przyspieszenie nadejścia lata i wymarzonego urlopu nie mamy. Możemy jednak zaproponować Ci smak, który nieodłącznie kojarzy się z urlopem spędzonym nad morzem.

To, którego gofra wybierzesz zależy tylko od Ciebie. My możemy zaproponować Ci gofra z cukrem pudrem, dżemem, wiórkami kokosowymi, bitą śmietaną, polewą owocową, karmelową lub czekoladową, owocami lub z gałką lodów Furore.

sok

Po takiej dawce słodyczy warto dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin. Najlepiej wypijając szklankę świeżo wyciskanego soku. Paleta smaków jest bogata. Możesz wybrać „multiwitaminę”, w której odnajdziesz smak banana, jabłka i truskawki, „regenerację” w skład której wchodzi jabłko, ananas i banan, „odporność” czyli mix pomarańczy, kiwi i brzoskwini, sok na „wzmocnienie” z jabłka, marchewki i pomarańczę oraz sok jabłkowy, marchwiowy, pomarańczowy i grapefruitowy.

To jak, na co masz największą ochotę? 🙂

 

 

 

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.