Od 3 grudnia 2016 r. wizyta w kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to nie tylko okazja do napicia się pysznej kawy. To także niesamowity widok na Warszawę oraz szereg nadchodzących wydarzeń kulturalnych. W tym celu stworzyliśmy we wnętrzach kawiarni Strefę artystyczną SO! COFFEE – z hasłem przewodnim „Wysoka Kultura i Nauka”.

3

6 grudnia odbyło się Czytanie bajek przez Świętego Mikołaja w ramach cyklu „Spotkanie z książką”. Dzieciaki miały okazję m.in. wysłuchać „Magicznych Świąt” czytanych przez Mikołaja, któremu towarzyszył Elf.

1

5

10 grudnia (sobota) zapraszamy Was na wieczór z muzyką klasyczną graną na żywo. Od godziny 18 do 21 będziemy gościć jednego z utalentowanych muzyków.

6

Natomiast 18 grudnia to okazja do wzięcia udziału w kreatywnych doświadczeniach w ramach niedzielnego „Poranku naukowego dla dzieci”. Od godziny 10 do 14 mali naukowcy będą przeprowadzali eksperymenty w specjalnie stworzonym na tę okazję laboratorium chemicznym.

2

Ostatnie wydarzenie kulturalne w SO! COFFEE w 2016 roku odbędzie się dzień później czyli w poniedziałek, 19 grudnia.  Tym razem coś dla  miłośników sztuki – miesięczna wystawa projektów pt. Warszawskie kroje.

4

Serdecznie zapraszamy!

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.