Od 3 grudnia 2016 r. wizyta w kawiarni SO! COFFEE w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to nie tylko okazja do napicia się pysznej kawy. To także niesamowity widok na Warszawę oraz szereg nadchodzących wydarzeń kulturalnych. W tym celu stworzyliśmy we wnętrzach kawiarni Strefę artystyczną SO! COFFEE – z hasłem przewodnim „Wysoka Kultura i Nauka”.

3

6 grudnia odbyło się Czytanie bajek przez Świętego Mikołaja w ramach cyklu „Spotkanie z książką”. Dzieciaki miały okazję m.in. wysłuchać „Magicznych Świąt” czytanych przez Mikołaja, któremu towarzyszył Elf.

1

5

10 grudnia (sobota) zapraszamy Was na wieczór z muzyką klasyczną graną na żywo. Od godziny 18 do 21 będziemy gościć jednego z utalentowanych muzyków.

6

Natomiast 18 grudnia to okazja do wzięcia udziału w kreatywnych doświadczeniach w ramach niedzielnego „Poranku naukowego dla dzieci”. Od godziny 10 do 14 mali naukowcy będą przeprowadzali eksperymenty w specjalnie stworzonym na tę okazję laboratorium chemicznym.

2

Ostatnie wydarzenie kulturalne w SO! COFFEE w 2016 roku odbędzie się dzień później czyli w poniedziałek, 19 grudnia.  Tym razem coś dla  miłośników sztuki – miesięczna wystawa projektów pt. Warszawskie kroje.

4

Serdecznie zapraszamy!

Instagram

[instagram-feed]