Kawa ma wiele zalet, a jedną z nich jest… rozgrzanie uczuć. Mała czarna może być naturalnym afrodyzjakiem i podsycać emocje 🙂

Powiecie, że ktoś sobie to wymyślił… Bynajmniej 🙂 Kawa pobudza i rozgrzewa organizm, a po jej wypiciu zmysły są bardziej wyostrzone. Zresztą to żadna nowość, bo ludzkość wie już o tym od stuleci.

Kawa pozytywnie działa na układ krwionośny – poprawia krążenie i dotlenia naczynia krwionośne, dzięki czemu organizm jest bardziej wrażliwy na dotyk, pocałunki, zapachy…

Jeśli kawa ma Was do siebie zbliżyć, dodajcie do niej aromatyczne przyprawy. Dzięki nim wykorzystacie cały potencjał kawy jako afrodyzjaka. Imbir, kardamon, wanilia, gałka muszkatołowa… Mmmmmmmmmmm.

Zawsze też możecie wybrać się do naszych kawiarni i napić się wybornej latte przygotowanej przez naszych baristów. Jeśli zamówicie ją w zestawie z pysznym ciastem, będziecie mieć pewność, że randka się uda!

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.