WPIS1

Prawdziwej zimy jeszcze nie ma, ale cuda już się wydarzyły! Objawiły się w postaci Zimowej Herbaty, Latte Cynamonowej i Latte Pomarańczowa Delicja.

DSC_0315

Pierwszym z trzech cudów jest Latte Cynamonowa. Espresso, spienione mleko, syrop i posypka cynamonowa. Czujesz już ten smak i aromat? Ta delikatna kawa smakuje jeszcze lepiej w duecie ze słodką przekąską. Dlatego powinieneś zamówić do niej kruchą bezę, tort czekoladowy bądź szarlotkę.

wpis2

Latte Pomarańczowa Delicja dzięki koronie z bitej śmietany wzbudza respekt. To również dobre lekarstwo na ciężkie powieki. Espresso wchodzące w jej skład pobudzi , a bita śmietana i polewa pomarańczowa osłodzi nawet najcięższy dzień. To taki energiczno – emocjonalny wspomagacz dnia. 🙂 Dobrze smakuje z tartą cytrynową, z sernikiem z białej czekolady i z duetem musów.

DSC_0303

Tradycyjnie uzupełnieniem kawowego duetu jest aromatyczna herbata, tym razem pełna cytrusów z rozgrzewającym imbirem oraz goździkami. Idealna w chłodny poranek i jeszcze zimniejszy wieczór. Dobrze komponuje się z naleśnikami z serem camembert i orzechami oraz z goframi.

Wraz z dwoma latte i herbatą, swoją premierę mają również dwa nowe ciasta.

wpis4

Tort Gjanduja to typowe brownie wykończone nutellą i orzechami laskowymi.

wpis5

Druga propozycja to Sernik z Makiem pieczony w kąpieli wodnej, z białą czekoladą i dodatkową warstwą maku.

Tyle na tę chwilę. Teraz zastanów się co zamówisz przy najbliższej okazji w SO! COFFEE. 🙂

 

 

Instagram

[instagram-feed]