DSC_0508ok
Zuzanna to młoda kobieta, przepełniona pasją do wrotek i kolorowego roller disco. Wraz z mężem otworzyła, pierwszą w Warszawie, Wrotkarnię z prawdziwego „american dream”.

Pomysł na wrotkarnię wziął się z… telewizji. Zuza nie miała nigdy okazji zobaczyć tego typu miejsca na żywo, bo kolebką roller disco są Stany Zjednoczone. Oglądając jedną z amerykańskich produkcji, zainspirowała się i… po prostu stworzyła takie miejsce w Warszawie. Spełniając swoje marzenie, spełniła je nie tylko dla siebie, ale i dla wielu wrotkarzy, których jest coraz więcej – bo moda na wrotki wraca, z każdym sezonem coraz mocniej.

DSC_0495ok

Zuzanna nigdy wcześniej nie jeździła na ośmiu kółkach, ale jako mała dziewczynka marzyła
o białych wrotkach z różowymi kółkami. To kolejne marzenie jakie udało jej się spełnić. Teraz uczy się na nich jeździć pod okiem instruktorów Wrotkarni. A jak już pozna podstawy, będzie chciała dołączyć do jednej z warszawskich drużyn sportowych trenujących Roller Derby.

Wrotkarnia Roller Disco jest w pewnym sensie jej interpretacją takiego miejsca. Chce je wciąż udoskonalać, aby zyskać jak najszersze grono fanów samego miejsca jak i wrotek.

DSC_0516ok

Nie umiem żyć bez mojego psa 🙂

Pasja dodaje mi chęci do działania.

Moi przyjaciele uważają, że za mało wierzę w swoje możliwości.

Na kawę umówiłabym się z Woody Allen’em.

Energia to Wrotkarnia!

W przyszłości na pewno nauczę się jeździć tyłem na wrotkach 😉

Jutro to odległy termin.

Działam na 120%!

Z kawą zawsze ciastko 🙂

Moje ostatnie słowo to w większości przypadków: zjadłabym coś dobrego… 😉

Wrotkarnia Roller Disco znajduje się na ul. Połczyńskiej 115 w Warszawie.
Więcej informacji o Wrotkarni znajdziesz tu.

Instagram

[instagram-feed]